• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Kadınların tek vasfı

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
Katılım
23 Temmuz 2018
Mesajlar
223
Yaş
25
Şehir
Ankara
Üremek, Çünkü bilinçaltısal olarak böyle programlanmışlar, İçgüdüleri güzel ol diye onlara emirler yağdırıyor. Neden kütüphanelerde dişi ordusu görmeyizde Gratis, Kıyafet satan yerler Avmlerde dişi sürüsü vardır? İşte hep bu sebepten dolayı... Eğer dişilerden beklentiniz yüksekse yok şöyle zeki olsun yok şöyle birikimi olsun espiri yapsın anlayışlı olsun bla bla derseniz yalnız kalırsınız. İstisnai kadınlar vardır illaki ama onlarda kadınlıktan uzaklaşıp feminist tayfaya daha yakın maskülen enerjiyi almış kişilerdir genelde, Şöyle baktığım zaman boks benzeri spor yapan kızların hepsi testesteronca yüksek erkeksi kızlar oluyor ben hiç sevmem öyle tipleri ama sizi bilemiyorumm hahah.

Önce ne olduklarının farkına varın. Kıssadan hisse umarım anladınız.

Edit: Dipnot: Üniversite okuyan kızların %70'i feminist savunucusudur diyebilirim, Kendi ayaklarının üstünde durup kimseden bir şey beklememe kafa yapısındadır geneli, Çok devrik cümle kurdum bugün neden bilmiyorum hahah. Bunlar hep tecrübe, Hatta gidin sorun biz buradayız.
 

Apollo

It's all about power.
Fahri Üye
Katılım
7 Haziran 2018
Mesajlar
117
Şehir
Bilecik
Kadınların popüler kültüre olan eğilimlerinin daha yüksek olduğunu kabul etsem de tek vasıflarının üremek olduğunu söylemek acımasız ve gerçeklikten uzak bir yorum olacaktır. Evrimsel pencereyle bu duruma bakacak olursak; erkek genlerini bir sonraki nesle aktarabilmek için olabildiğince fazla dişiyi döllemek üzerine programlanmıştır. Kadın ise doğuracağı çocuğun mümkün olan en kaliteli genlerle kombin edilmiş genlere sahip olmasını istediği için erkeklere katı bir seçicilik sunar. Piyasada gerçekten ortalamanın üstünde zekaya ve güzelliğe sahip kadınlar var. Ne kadar Alfa ve ne kadar kendinizi geliştirmiş olduğunuzu test etmek isterseniz bu tip kadınlara yönelin derim.

Dipnot: Forumda Alfa kılıklı HB6'nın üzerine çıkmaya götü yemeyen bir dolu eleman var, az erkek olun.
 

FromendD

Üye
Katılım
9 Temmuz 2018
Mesajlar
453
Şehir
Antalya
Bukadar s*x e bağımlı olmadıkları için beyinleriyle düşünebiliyorlar onun için oran olarak kızlar daha başarılı olabiliyor erkekler daha zekidir ama hangi kafayla düşündüklerine bağlı
 

mihsekersi

Üye
Katılım
27 Nisan 2018
Mesajlar
377
Yaş
18
Şehir
İstanbul
Bukadar s*x e bağımlı olmadıkları için beyinleriyle düşünebiliyorlar onun için oran olarak kızlar daha başarılı olabiliyor erkekler daha zekidir ama hangi kafayla düşündüklerine bağlı
sexe bağımlı olmamak diye bir şey yok:) bir çoğu senden fazla istiyor
 
Katılım
27 Haziran 2018
Mesajlar
137
Şehir
İstanbul
Erkekler kütüphaneye gider çünkü okumak, gerçekleri bilmek güç demektir. Güç de hayatını devam ettirme ve üreme demektir.
Kadınlar gratise giderler çünkü güzelleşmek isterler. Güzelleşirlerse güçlü bir erkekle birlikte olabilirler. Bu da hayatını devam ettirme ve üreme demek.
Biyolojimiz böyle. Hayatımız en iyi şekilde devam ettirmek, en iyi şekilde üremek istiyoruz. Çünkü gen kendini devam ettirmek ister. Örneğin:
Karmaşık hücrelerin içindeki adeta enerji santrali olan mitokondriler, milyarlarca yıl önce daha büyük hücrelerin içine giren bağımsız bakterilerdi. Halâ kendi DNA'ları bulunuyor ve kendi kendilerine çoğalabiliyorlar ama artık canlı değiller, ölüler. ()
 
Üst