• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

kadınlarla kadın erkek ilişkilerini konuşmak iyimidir

Tecrübe etmedim, fakat iyi olmadığı kanaatindeyim.
Sonuçta herkes rol yapar. ve seni test etmek için rol yapabilir :)
Ben konuşmazdım...

Gayet güzel bir konu dikkatte çeker.Mesela 'çevremdeki kadınları gözlemlediğim kadarıyla çok kıskançlar acaba neden böyleler yada eski sevgilim çok kıskançtı sende öylemisin' diye kıza frinedzone atabilirsin.Bunu yapman kızı sana karşı dahada yakınlaştırır.Bu konuları açarım hem karşı taraf ısınır çünkü kadınların zayıf noktası erkeklerdir,aynı şekilde erkeklerin zayıf noktası kadınlardır.

Yap ama bunu yaparken sende rol kes :) Sanki bu konular hakkında pek bir şey bilmiyormuş gibi ... Kalkıp kıza TCMA dan mucxyzj den bu forumdan redpill den vs. öğrendiklerin hakkında kadın erkek ilişkilerinden bahsetsen kız kaçar amk .
Dediğim gibi ufaktan örneklerle üstteki arkadasin yazdigi gibi yazarsan verecegi cevaba gore onu da iyi tanimis olursun o da seni iyi tanidigini zanneder böylece aranız daha da ısınır..

Kesinlikle iyidir. Kadından tavsiye alırsın o tavsiyelerin tam tersini uygularsın. Yani kadından ilişki konusunda tavsiye alıyorsan o söylediklerinin tam tersini yapman gerekir.
Doktooor, bir kız arkadaşım vardı ve bana kızların amına koyacaksın derdi.
Şimdi iyi çocuğu oynamam gerektiğini mi söylüyorsun :D

Kızdan taktik istemek nasıl balık tutacağını balığa sormak gibi bir şeydir. Sorsan da sonuçlara güvenme demiş knkymiz.
Dediğine katılıyorum ve bu videoyu buraya bırakıyorum.
Not:Bu videoya çok maruz kalmayın kanser olabilirsiniz.

Ben kendi ilişkilerim hakkında konuşmaktan bahsetmiyorum ondan tavsiye zaten almam erkek kadın farklılıkları başka insanların ilişkileri flört filan.