• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Kafa yapını değiştir hayatın değişsin

Darkof

Üye
izlemeden geçmeyin derim. Amacım burada motivasyon konuşması yapmak değil ilerde o da olur umarım.Tabi önce kafa yapımı değiştirmem lazım demi ? ulan arkadaş ne kafaymış demeyin.Örneğin nofapı ele alalım nofap yapınca özgüvenli olacağıma o kadar inanmıştım ki düğünler de çiftetelli bile oynamaya utanan ben ( napim alışık değildim baya baya sırıtıyordu yani fazla kasıyordum kendimi) mezuniyet gününde halay başına geçmiştim tüm okul beni izliyordu.Bu tempoyla birkaç hafta geçti sonunda bende herkes gibi süreci bozdum. kendime çok kızmıştım ama olan olmuştu.Tekrardan başladım bu sefer gerçekten kafayı takmıştım.Giriş Yap Buradan bozmamak için ne yapabilirim gibisinden şeylere bakıyordum derken üyenin birisinin paylaştığı bir yazıya tıkladım .Yok nofapın faydaları manipüle etmek için bana özgüven felan katmadı ben hala aynıyım gibisinden şeyler yazmıştı.İşte onu okuduktan sonra bende ipler koptu aslında doğru söylüyordu.Artık nofapın özgüven konusunda işe yaramayacağını düşünmeye başladım.Tekrardan denedim ama eski enerjiyi hissedemiyordum.Belki de onu okumasam hala öyle düşünmeye devam edecektim kim bilir.Demem o ki herşey inanç da bitiyor .Kafa yapını değiştirmek de bitiyor galiba bir diğer adıyla bilinçaltı.Birde dini açıdan ele alalım müslüman, hristiyan, yahudi..artık kim olursa bunlarda biri işte farketmez dua etti etti.Güzel bir ev istedi tanrıdan olacağına inanaraktan hem öyle inanıyordu ki bilinçaltı bilinçüstü ne var ne yok herşeyiyle inanıyordu gerçekleşeceğine, bu adam gece gündüz çalışır her şansını dener onu yapar bunu yapar sonunda sahip olur o istediği eve çünki gerçekleşeceğini biliyordu.Kimisine göre çekim yasası kimisine göre tanrının hediyesi ama ikisinde de sonuç aynı.Her zaman pozitif düşünün pozitif olsun .
Çekim Yasası | KUANTUM DÜNYASI bilmeyenin olduğunu zannetmiyorum ama genede bıraktım linkini