• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Kafam Çok Karışık

Merhaba , benim problemim kizlara yurumek hakkinda . Simdi bir kisim trp'ciler once kendini gelistir , kizlar elbet gelir diyor . Bir kisim ise sahaya in kizlarla konus diyor ama kisisel gelisimden bahsetmiyor . Kizlara yururum yurumesine ama beni kabul etmelerinden korkuyorum . Eger beni kabul ederlerse gelisimim yarida kalacak ve oldugum yerde sayacagim dusuncesi var .

Ne yapabilirim ??

chex

Üye
ilk olarak kendini geliştirmek ön planda olmalidir diye düşünüyorum. mesela aynı günün sabahında spor yap kitap oku ve trp takip et sonraki gün sahaya çık reddedilmek istiyosun zaten reddedilirsen ne âlâ ama olumlu cevap alırsan(istersen)dersin ben reddedilmek için geldim o yüzden şimdi gitmem lazim tarzinda cümleler soyleyebilirsin ama bana kalırsa diğerlerinin de dediği gibi instan iyiyse insta almaya bak degilse wp den ilerletmeye bak oyunu biliyosun zaten

Kız konusu hayatının merkezinde olmasın merkezde kendi yasamin ve cevreye olan bakış acin yer almalı şu özellikleri kendinden eksik etme
1. İnsanlar nasil dusunuyor.
2. Çevren seni nasil biri olarak goruyor.
3. Hayatinda bir sorun var mı.
4. Yaşamımın odak noktasi ve amaci ne olmalı.
Bunlara kendi icinde cevapla ve kendine bir amac yol belirle.
Bazi seyler olmuyorsa olmaz zorlama ama sen ne iatiyorsan onu yapmanin her turlu yolunu denemelisin.