Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kafam çok karıştı // flört hakkında

Bir kızla konuşuyorum ama sürekli tek tük cevapları yüzünden Ya da random atıp bırakmaları yüzünden konuşma tıkanıyor ilk gün zar zor konuşabildik ama konuşmak istemese falan anlarım bugün internetim az SMSten yazsana dedi numarasını salladı attığım paslara da karşılık veriyor mesela "Beyaz atımı gördün mü güzel hanım o taraftarlardaymış bir de prenses lazım rica edersem çünkü koskoca prens atla boş geldi dedirtilmez saraya" diyr bir şey dedim "ben prenses olurum" gibi konuştu bunlar önemli değil ilgisi var ama konuşma hep fıçkfıçk random atmasıyla ya da tek tük cevaplarıyla tıkanıyor bugün bayağı konuştuk ama 1-2 gün çok tıkandı muhabbet

Genelde kızlara bu yaşlarda çok fazla mesaj gelir, çok fazla ilgili erkek olur, muhtemelen bu durum içinde böyle ve senide elinde tutmak için mesajlarına cevap veriyor ilgili gibi duruyor fakat ilgili, hoşlanan kadın konuşmak için konu bulur soru açar, başkaları ile konuş, ayrıca şunu her yerde söylüyoruz artık erkek adam meşgul olur işin varsa işinle ilgilen dersin varsa dersini çalış, kitap oku , antrenmanın var ise sporunu yap;

Meşgul görünme gerçekten meşgul ol.

Genelde kızlara bu yaşlarda çok fazla mesaj gelir, çok fazla ilgili erkek olur, muhtemelen bu durum içinde böyle ve senide elinde tutmak için mesajlarına cevap veriyor ilgili gibi duruyor fakat ilgili, hoşlanan kadın konuşmak için konu bulur soru açar, başkaları ile konuş, ayrıca şunu her yerde söylüyoruz artık erkek adam meşgul olur işin varsa işinle ilgilen dersin varsa dersini çalış, kitap oku , antrenmanın var ise sporunu yap;

Meşgul görünme gerçekten meşgul ol.
Teşekkür ederim zaten gün içinde hep meşgul oluyorum gece yarım saat bir saat arasında konuşuyoruz dediğin gibi elinde tutmaya çalışıyor sanırım sabah kalktığımda yazarım gibi konuştu yazmadı ama instagramda aktif gördüm bel bağlamamak lazım sanırım

Herhangi bir arkadaslik sitesinde (tabi turkiyedeki cogu erkek icin yarragin fotosunu cekip karsidakine erkek kadin farketmeksizin atma sitelerinde) kiz rolune gir fake hesap acarak , sadece bu bile kizlarin neden sana bu sekilde cevap verdiğini iyi bi sekilde aciklayacak sekilde tecrube olur

Herhangi bir arkadaslik sitesinde (tabi turkiyedeki cogu erkek icin yarragin fotosunu cekip karsidakine erkek kadin farketmeksizin atma sitelerinde) kiz rolune gir fake hesap acarak , sadece bu bile kizlarin neden sana bu sekilde cevap verdiğini iyi bi sekilde aciklayacak sekilde tecrube olur
yok dostum kız bizim buralardan, arkadaşımın arkadaşı ama hiç denk gelmedik takipleşiyorduk ama haklısın yine de

Konuştuğum hiçbir insan bana kısa cevaplar veremez veyahut random atıp konuşmayı bitiremez. Bilhassa böyle bir şey yapar ise bir daha konuşamayacağını söylerim karşımdakine. Bu zamana kadar bu kırmızı çizgim olmuştur ve o çizgiyi de korumayı başarmışımdır. Konuştuğun kıza söyle, devam ederse yapman gerekeni yap.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8