• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Kafamda ki ikilem :/

hihihi

Üye
Katılım
19 Ağustos 2019
Mesajlar
3
Yaş
23
Şehir
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2 hafta önce ortak arkadaşlar aracılığı ile bir kızla tanıştım ve bu süre zarfında konuştuk ettik.. taa ki dün akşam tartışıp konuşmayı bitirene kadar. Şimdi kızın hafif ergen olmasından mı nedir bilmem bu kısa zamanda aşkım, canım muhabbetlerine girmeye başladı, bunun aksine tüm bu muhabbetler olmamış gibi dün akşam ki tartışmada ise '' istersen konuşmayabiliriz benim için sıkıntı değil '' gibi bir şey söyledi. Benim de tepem attı açıkçası böyle saçmalıklara tahammülüm kalmadı artık '' Tamam '' diyip tüm sosyal medya platformlarından sildim(bunun doğru veya yanlış olduğunuda yazabilirsiniz). Kafamda ki asıl soruya gelecek olursak, bugün arkadaşlarla konsere gitmeyi planlıyorduk ve o mağlum şahısta gelecek sizce gitmeli miyim ? akabinde gidecek olursam eğer nasıl bir davranış sergilemeliyim ?
 

Furkansen

Üye
Katılım
3 Ocak 2019
Mesajlar
820
Şehir
İstanbul
Malum şahısı düşünerek kendi eğlenceni bozmayı mı düşünüyorsun? O yokmuş gibi hayatını doya doya yaşamaya devam edersen o kız sana dönecektir.

Ama kendine sorman gereken soru şu
"Beni reddeden bir kızı geri kazanmak için harcayacağım zamanı daha iyi şeyler için harcayabilir miyim?"

Cevabı da evet.
 

obwachi

Üye
Katılım
25 Temmuz 2019
Mesajlar
38
Şehir
İstanbul
O heryerden silme mantığı bence doğru değil bırak dursun önemseme birde git eğlen abi boşver
 

Zayn

Üye
Katılım
11 Ağustos 2019
Mesajlar
84
Yaş
22
Şehir
Malatya
kız seni potansiyel sevgili olarak görmüş ve seni test etmiş aq sende kalmışsın testten
 
Üst