Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kafamda ki ikilem :/

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2 hafta önce ortak arkadaşlar aracılığı ile bir kızla tanıştım ve bu süre zarfında konuştuk ettik.. taa ki dün akşam tartışıp konuşmayı bitirene kadar. Şimdi kızın hafif ergen olmasından mı nedir bilmem bu kısa zamanda aşkım, canım muhabbetlerine girmeye başladı, bunun aksine tüm bu muhabbetler olmamış gibi dün akşam ki tartışmada ise '' istersen konuşmayabiliriz benim için sıkıntı değil '' gibi bir şey söyledi. Benim de tepem attı açıkçası böyle saçmalıklara tahammülüm kalmadı artık '' Tamam '' diyip tüm sosyal medya platformlarından sildim(bunun doğru veya yanlış olduğunuda yazabilirsiniz). Kafamda ki asıl soruya gelecek olursak, bugün arkadaşlarla konsere gitmeyi planlıyorduk ve o mağlum şahısta gelecek sizce gitmeli miyim ? akabinde gidecek olursam eğer nasıl bir davranış sergilemeliyim ?

Malum şahısı düşünerek kendi eğlenceni bozmayı mı düşünüyorsun? O yokmuş gibi hayatını doya doya yaşamaya devam edersen o kız sana dönecektir.

Ama kendine sorman gereken soru şu
"Beni reddeden bir kızı geri kazanmak için harcayacağım zamanı daha iyi şeyler için harcayabilir miyim?"

Cevabı da evet.

O heryerden silme mantığı bence doğru değil bırak dursun önemseme birde git eğlen abi boşver

kız seni potansiyel sevgili olarak görmüş ve seni test etmiş aq sende kalmışsın testten

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8