Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kafası karışık tür

Öncelikle herkese selamlar beyler bir konu hakkında fikirlerinize ihtiyacım var
Üniversite okuyorum ve sınıfımızdan bir kızla konuşmaya başladım Benimle konuşmak için bahane arıyor ama konu bulamayıp tamam anladım falan diyor hepimiz bir ortamdayken hastaneye gitmem gerektiğini söyledim ve onunda gelmesini istedim birlikte hastaneye geldik sıramı beklerken konuştuk kafamı omzuna koydum kan verirken elimi uzattım o da tuttu falan her şey güzeldi çıkışta otobüs bekliyorduk bir şeylere beklemeyi sevmiyormuş sıkıldım falan dedi bende şakasına benden mi dedim evet dedi o zaman güleryüzle görüşürüz dediğimde görüşürüz dedi 5 dakika sonra ciddiye mi aldın kırıldın mı sorular falan sordu bende görüşürüz dendiğimde arkama bakmadan yürüyüp gideceğimi dile getirdim ertesi gün geldiğinde modu düşüktü sebebini sordum anlatmak istemedi bu sorucağım soru salakça ya da cesaret gerektiren bir soru olucak ve ben cesaretime güvenerek soruyorum eski sevgili falan mı dedim eskimekte olan sevgili diye bir cevap geldi bunun ardından kendi yerimi belli etmek için ben senin eski sevgilini anlatacağın bir kardeşin değilim dedim işte bu yüzden özellikle sana anlatmamam gerekli dedi akşam konuştuğumuzda kafasında soru işaretleri bıraktığımı ve bu durumdan rahatsız olduğunu dile getirdi vurgulayarak arkadaşlıktan bahsedip durdu bende öylesin zaten deyip konuşmayı bitirdim şimdi beyler nasıl bir yol izlemeliyim sizce

Nexlemek miş en iyisi arkadaşlar cevap veren kendime teşekkür ediyorum

dostum bazen kararlı olmak ve çerçeveyi korumak gerekir ben şuan ki ilişkilerime kadar bunu öğrendim eğer seni arkadaş olarak görüyorsa zorlama bozulma iyi taraftan bak kızlarla ilgili bilgi edine bilirsin onun sayesinde

ulan kendini yalnız hissetme beee unutma ancak kendin kendinin kurtarıcısı olursun

hahaha teşekkürler dostum insan kendinin kurdudur demişler ama insan kendinin merhemidir dememişler her ne kadar da lafı değiştirsem her red bir kayıp değildir aksine tecrübedir ve tecrübe paha biçilemez bir hazinedir kararlı olup çerçevemi bozmadım ki zaten eğlenceli bir insanım şu an güzel bir ilişkim var o ise hala depresyonda eğer beni seçseydi hayatımdaki mutluluktan pay alıcaktı seçmedi kendi yalnızlığında boğuluyor her insan kendi kaderini kendi belirler mesaj yazdığın için kıymetli zamanını ayırdığın için teşekkür ederim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8