• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Kafaya takmak

çok dertleri sıkıntıları takmam ama biri laf atınca yada kotu/sert eleştirilerde bulununca kotu oluyorum

Bendede vardı o, bi ara hayattan hiç zevk alamıyodum o aralarda bişey oldu şu an dediklerini unursamıyorum. Umutsanacak şeyler değiller çünkü. Sendede aynısı, kafana taksan bile işine devam et.

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
2 çeşit eleştiri vardır: Muhalefet için eleştiri ve kendisine çeki düzen vermesi için eleştiri.

Eğer hiç yoktan yere eleştiri alıyorsan ciddiye almana gerek yok. Lakin kendine çeki düzen vermen için bir eleştiri geliyorsa bilinç süzgecinden geçirip değerlendirmen gerekir. Eleştiri değerlendirebilen için büyük fırsattır. Eleştirilmiyorsan bir problem var demektir eleştiriliyorsan değil.

Giyimin kötüdür, bir arkadaşın "kanka bol giyinmesen daha iyi olur dar sana daha çok yakışır" der. Bu iyi bir eleştiridir dikkate alırsın.
Giyimin güzel ve farklıdır, başka bir arkadaşın "bu ne hal azcık düzgün giyin de adama benze" der. Bu eleştiriye güler geçersin, dikkate almaya değmez.

İyi eleştiriler kendini değiştirmen için bir fırsattır iyi değerlendir. Diğerlerini de umursama hatta kıskanıyor diye düşün biraz popon kalsın. :d