Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kahve, koltuk, Müzik = Rahatlık

Naber dostlarım, keyifler iyi mi ? İyiyse de değilse de bol köpüklü kahvenizi yanınıza alın, arkadan da rahatlatıcı bir s*x müziği açın ve koltuğunuzu arkaya yaslayın :)
Şuan o rahatlık ile yazıyorum bunları. Bu dediklerimi dinleyin rahatsınız değil mi ? Ben de öyle :D
Keşke hep böyle rahat olsak değil mi ? Arkada s*x müziği çalarken, rahat bir koltuk hissiyatı ile bol köpüklü kahvemizden yudum alıyormuşcasına rahat olabilsek.
Bize engel olan ne cezvenin bozuk olması mı ? Basit çözüm yenisini al :d Çevrede kahpe...
kahve* gibidir iyidir, onlarla olmaktan zevk alırsın değil mi ? Peki çevren bozuk bir cezve gibiyse ve kahven kaliteli olmasına rağmen istediğin tadı alamıyorsan ?
O zaman o cezveyi...
Çevreyi* değiştirmelisin. Çevren sana yön vermemeli, seni sayan insanlarla 15 dakika geçirmen seni saymayanlar ile 1 saat geçirmene tokat atar nitelikte :)
Kimsenin seni kullanmasına izin verme dostum eğer lezzetli bir kahve yapmak istiyorsan o cezveye hükmedebilecek kadar uyanık olmak lazım .d
insanların senden istediklerini bir SORGULA ! Anahtar kelime sorgulamak. Mesela her dilenciye para vermezsin değil mi ? Aynı şekilde her denileni/istenileni yapma.
Evet artık kahve yapabilirsin :) Rahatlamak için geriye kalanlar rahat bir koltuk ve slow bir s*x müziği. Bahsettiğim rahat koltuğu da hayatın olarak düşün. Sen ol koltuğun ayarını rahatına göre düzenlersin değil mi ? Benim tabirimle yatılacak kadar arkaya :)
Sonuç olarak rahat bir koltukta oturmalısın değil mi ? Acı çekmeyi seven mazoşistler yoksa tabi aranızda .d Eğer rahatlatmak istiyorsan azıcık bencil olmayı öğreneceksin ve zevklerin doğrultusunda hareket ediceksin, kendini merkeze koy be dostum sen bunu hak ediyorsun, bende öyle :D Ve ben son 3 haftadır o rahat koltuktayım çünkü kendimi merkeze koyuyorum, kendi fikirlerimi daha çok umursuyorum, çevrenin ne dediği umurumda değil, para ve ya zenginlik umurumda değil çünkü onlar benim hayatımı değiştiremez, onlar bana sahip olamaz ben onlara sahip olurum ve anı yaşarım böylece hayatımı ben yönetirim kendi refahımı sağlarım. Ve hayatımı eşsiz bir müzik eşliğinde yani arzularım eşliğinde yönetirim buda benim armonim :)
İyi forumlar !

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8