Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kapı tekniği(manipülasyon)

kapı tekniği

çok etkili bir tekniktir. sevgilinizi karanlık, ışıkların loş olduğu bir ortama sokun,
sizin ve onun rahat hissedebileceği bir yere uzanın.
genellikle bu tekniğin en etkili olduğu yer yatak odasıdır.
kadınlar erkeklerle nasıl flört ederler ? önce size 1 adım yaklaşırlar sonra 10 adım geri çekilirler. daha sonra 2 adım yaklaşırlar
ve tekrar 10 adım geri çekilirler bu kadınlar tarafından size uygulanan bir taktiktir sizi bu sayede devamlı merakta bırakıp ilginizin üzerlerinde olmasını
sağlarlar. ama bu sefer siz onlarla oynayacaksınız. bu teknik onların içinde kalıcı olarak çok derin bir kaybetme korkusu bırakır. yatağınıza veya başka
rahat bir yere beraber uzandıktan sonra şurda ne var ? diyerek parmağınızla odadaki kapıyı işaret edin. ve şuna benzer cümleler kurun. veya aynısını söyleyebilirsiniz
eğer rol yeteneğiniz iyi ise. ben çok pozitif bir insanımdır bilirsin, ama bi hayal etsene yani şunu kastediyorum yarın ne olur belli olmaz. ne olurdu ? eğer şu kapıdan çıksaydım ve ardımdan kapıyı öyle bir kapatsaydım ki sen o kapıyı bir daha hiç açamasaydın. birdaha gözlerimin içine bakamayacaksın, birdaha asla sesimi duyamıyacak ve bana dokunamayacaksın. bunu söyledikten sonra sevgiliniz size böyle konuşmamanızı istediğini söyliyecek veya negatif bir reaksiyon gösterecektir. bu tepkiyi gösterdikten hemen sonra ona sarılın ve onun iyi hissetmesini sağlayın. ve hemen ardından tekrar ona negatif düşünceler empoze etmeye devam edin. ve şöyle birşey söylerek devam edin. biliyomusun arkadaşıma geçenlerde araba çarptı, bu ne kadar korkunç birşey tahmin edebiliyomusun? ve tekrar odadaki kapıyı göstererek bu kapıyı açmayı başarabilsen bile onu arıyorsun ama hiçbir zaman bulamıyorsun. sevgiliniz tekrar negatif bir tepki göstererek üzülecektir. ardından busefer onu öpün ve duraksayın tuvalete gitmeniz gerektiğini söyleyerek kapıyı "çarparak" odadan çıkın. ve tekniği uygulama sürecini bitirdiniz bundan sonra ne zaman sevgiliniz size zorluk çıkarırsa tartışma yaratmaya çalışırsa ona kapıyı işaret edin. ve böylelike sevgilinizin zihninde onun sizi kaybetme korkusunu kapıyla betimlemiş oldunuz. eğer sizi seviyorsa bunu yaptığınızda sizle tartışmayı kesecektir ve daha ileride bu bilinç altına işlenecek ve sizinle hiç kavga etmeyecektir.

mükemmel uygulamaya en kısa sürede geçerim umarım

tam olarak bi kız elde etmiş değilim ama bud aklımda bulunsun

mükemmel teknik keşke sevgilim olsada üstünde denesem. (yakında denerim :) )

Bir insanın manipüle olabilmesi için önce bir adet beyne sahip olması lazım,işe yarayacağını sanmam.

Sigma bunu laykladı dahası gelecekmi diye merak ediyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8