• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Karakter Tavizi...

Asher

Üye
Katılım
25 Ekim 2018
Mesajlar
128
Yaş
19
Şehir
İzmir
Selam herkese.Forumdaki başka arkadaşlarında merak ettiğini düşündüğüm bir konu var.Sınıfımda 3-4 kişiyle tartıştığım oldu ve bunların hepsi kızdı.Saygısızlık(ciddi anlamda saygısızlık) davranışlarda fazla ileriye kaçma gibi şeylerde çok net bir şekilde tepkimi ortaya koyuyorum ve karşımdaki kişiye çizgilerimi gösteriyorum ona göre davranıyorlar.Haksız olduğum bir konudada direk geri çekilip yapılması gerekeni yapmıştım.Öncesinde birkac defa sakinleş,ılımlı davran tarzında rahat kasmadan uyarıyorum. Karşımdaki kişi devam ederse çıkışıyorum bu sosyal ilişkileri ne kadar etkiler.Böyle olduğu zaman bi saygısızlık yapılmıyor,kendimi iyi hissediyorum ve tartıştığım kişilerle daha samimi dahi olabiliyorum bazen.Bu ve benzeri kişinin kendisini savunmasına yönelik davranışların ölçüsü nasıl olmalı,Fikirleriniz neler ?
 

maliblue

Fahri Üye
Sosyal Medya Editörü
Katılım
16 Eylül 2018
Mesajlar
152
Yaş
18
Şehir
Gaziantep
Bir erkeğin onuru, gururu ve haysiyeti her şeyden önde olmalı. Sana saygısızlık yapanları onaylamaman doğru bir hareket. Herkes çizgisini bilecek.
 
Üst