Karşı cins ve ereksiyon

-Why-

Üye
Bak ilerde kalkmıyor diye üzülrsün bırak lan ağaç yaşken eğilir.Sonra kalkmayan bir aletle gezmek de istemezsin

Ben ise o sorunu slip kilot ve bozeri üst üste giyerek halletmiştim
Öylede sapık gibiyim resmen

Feministler görmesin aman aman tacizden dava yerim asdkjkfd

Valla benimki kalktığı zaman mutlu oluyorum birader hele millet bakınca gurur duyuyorum ben mi utanmazım acaba

Shine

Üye
Şimdi benim sorunum şu heralde ergenlikten dolayı nedense kendime hakim olamıyorum ve gram hayal kurmasam bile durduk yere ereksiyon yaşıyorum. Üstelik bu çok sık oluyor. Mastürbasyon yapıyorum geçmiyor bırakmayı deniyorum geçmiyor.

İnsanlar da yanlış anlıyacak yani eminim acaba bir sıkıntı felan mı var? Doktorluk bir şeyse cidden utanmadan gidebilirim. Çünkü yaşantıyı mahvediyor.

Düşünsenize bir kızın yanında bu olay yaşanıyor eyvah eyvah.

Hoca tahtaya kaldırıyor aman aman.

İlginç yani öneri ve yardımlarınızı bekliyorum.
Neden aman aman bilader. Erkeksin ve erkekliğinin zirvesindesin. BUNDAN UTANMA. Kızların kalkacak bi yeri olmadğından onlar azmıyor diye düşünüyoruz. Belki de senin kalkan penisini görüp eve gidip deliler gibi 52 basıyorlar. Kızlarda azıyor hemde çılgınlık derecesinde emin ol. Tecrübeyle sabit. Hatta kalktığında geriniyorum iyice belli olsun diye. Biliyorum ki onlarda istiyor merak ediyorlar. Kaç kere yakaladım bakışları sonra mal mal sırıtıp gidiyolar. Güzel hissetiriyor.

Mobile app for XenForo 2 by Appify