Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Karşı cinsi kendine bağlama

Ayrıca iş dediğin gibi sadece içinizdeki sevgiyi keşfetmekten ibaret olsaydı, YouTube gibi platformlarda sayısız video olmazdı. İş sadece sevgi beslemekten çok daha komplike.

Youtube u geçtim tüm sosyal medya birer çöp.
Temiz bir yer arıyorsan içine bak.

Üstte arkadas ozetlemıs her kıza aynı numara sokmez ama benım sana önerim playboy kafasında takıl kızlara yüz vermedıgını felan hissetir bokunu cıkarmadıgından ve espri yetenegını gelıstır ama kıza senı sevıyorum dersen tüm oyun biter en azından ima et

Önerileri görünce tabikide gözlerim kanadı yine ve kendime hakim olamadım ve bunları yazmam gerekti.. Bunlar değişmez kurallardır ve her kız da işe yarar.

Ona tüm duyguları yaşatman gerek, tam olarak bağlanmasını istiyorsan ; korku,heyecan,üzüntü,sevinç vs gibi.

Bunların dışında gerçek bir kaç taktik istiyorsan ;

(Burdan sonrası alıntı fakat benim de uyguladığım şeyler)

Ona yatırım yaptırtman gerek, bu yatırım 3 şekilde karşımıza çıkıyor.

1- para
2- çaba
3- zaman

önce 1 parasal yatırım

ön sözümüz: kız senin için para harcamalı. ilk buluşmada hesabı kesinlikle sen öde ama bak kız elini çantasına filan yalandan da olsa götürüyormu, götürmüyorsa direk siktir et. yok değilse ilerleyen zamanlarda hesabı kıza ödet. amk o parayı seninle harcamayacaksa ne bok yiyecek bu kız. biletleri o alsın, bi kahve ısmarlasın filan, teklif ederse yok ben öderim deme mal gibi. kız size parasal yatırım yapınca senin üzerinizde emek sarfetmiş olacak ve ayrılınca bu harcadığı paraların boşa gitmesini düşünecek ayrılması güçleşecek. bunlar hep bilinçaltı düşünceleri..

2 çaba yatırımı

en önemlisi bu, bak türk erkeğinin en büyük sıkıntılarından biri burada. kızın zor zamanlarında hep yanında oluyorlar, işini yapıyorlar, faturasını filan yatırıyorlar mesela. sıraya onun için giriyorlar. ama kıza pek bişey yaptırmıyorlar. prenses gibi davranıyorlar. dur sen kaldıramazsın senin yerine ben kaldırırım da, seninde benim yerime bişey yapman lazım prensesim benim. siz bişeyler yapıyorsanız onunda sizin için bişeyler yapması lazım. mesela evinizi temizlemeli veya yemek yapmalı veya masaj yapmalı veya veya veya... bunları çok açık etmeden söyleyebilirsiniz. fakat asla zorlama şeklinde olmamalı. zaten bunları zorla yaptıramazsınız da. kız sizi seviyorsa bunları kendisi yapar zaten. yok kız sizin için hiçbir çaba sarfetmiyor bi tak yapmıyorsa şutlayın. çünkü sizinle zaman geçiriyordur. daha iyisini bulunca zaten o sizi terkedecektir. haberiniz olsun. azcık akıllı olun lan manita benim hayatımı kolaylaştırmıyorsa, halimden anlamıyorsa ona ne ihtiyacım var amk. sikimizin kölesi olmayalım yeter.

3 zaman yatırımı

Burda bazılarının hataları oluyor. mesela sürekli kızın istediği yerlere gidiyorlar. nereye gitmek istersin diyolar mal gibi. tamam kızın istediklerinide yapın ama yarı yarıya olsun mesela. kız sırf siz istediniz diye istemediği yerlerde sizin için vakit geçirmeli. mesela çiğ köfteciye gidip sizinle oturmalı veya maç izlemeli sizinle..

gelelim sonuca. kitaplarda önsözler ilk sayfada yazar ama aslında en son yazılan önsözdür. bizde önsözü en son yazıyoruz siz başta düşünün. bunları siz yaptığınız ölçüde yani hesabı hep siz öderseniz, her zor durumda yanında olursanız, onun için istemediğiniz yerler giderseniz kıza bağlanırsınız ve onun köpeği olursunuz. eğer kıza yaptırısanız kız size bağlanır bu kadar basit.

önemli not: ilk tanıştığınızda bunları yaparsanız kız sizi terkeder. kızdan fedakarlık beklemek için 4-5 buluşma sonra bunları yapmaya başlayın..

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8