• Beğen butonunu kullanın arkadaşlar. Yazı yazan kişilerin tek motivasyon kaynağı o beğeni butonu. Paylaşımlarına beğeni gelmeyince insanların şevki kaçıyor.

Kasıntı Olmak

Beyler sanırım overdose aldım ve cok kasinti oldugumu farkettim bunun icin bir sureligine okumayi birakmaya karar verdim (kadinlar hakkinda ) bana verebileceginiz baska tavsiyeler var mi ?

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Kanka okumak seni kasıntı yapmaz ki aksine cehaletten kurtarır farkında olursun birçok şeyin. Kasıntı olmak senin egonla alakalı. Karşındaki kişileri çözdüğün için onları kendinden değersiz görüyorsun muhtemelen. İlk zamanlarda bana da olmuştu bu durum. Böyle olmak sana bir şey kazandırmayacağı gibi (kısa vadede belki kazandırabilir) uzun vadede çok şey kaybettirir. Bilgili olduğunun farkında ol, yeri geldiğinde bilgini göstermekten övünmekten çekinme ama her zamanda böbürlenme.

Kanka okumak seni kasıntı yapmaz ki aksine cehaletten kurtarır farkında olursun birçok şeyin. Kasıntı olmak senin egonla alakalı. Karşındaki kişileri çözdüğün için onları kendinden değersiz görüyorsun muhtemelen. İlk zamanlarda bana da olmuştu bu durum. Böyle olmak sana bir şey kazandırmayacağı gibi (kısa vadede belki kazandırabilir) uzun vadede çok şey kaybettirir. Bilgili olduğunun farkında ol, yeri geldiğinde bilgini göstermekten övünmekten çekinme ama her zamanda böbürlenme.
Bu ortamdaki samimiyete güvenerek,sorunumu detaylandırıyorum.
Okuduğum çoğu yazıda insanları takmadığınız kadar ilgi de vermeniz lazım anlamı çıkıyor.Ben ilgi verirken çok kasıntı duruyorum,sanki bu bir kural ben de uygulamak için kasıyorum gibi yaşayanlar anlayacaktır :)

Kasıntılılık sadece bir gülümseme ile çözülebiliyor sabah kalktığında Ayna'nın karşısına geç komik anılarını düşün ve gül bir insanla konuşurken kasıntı olduğunu fark edersen hemen patlat bir espiri rahatlat kendini