• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

Kavga anında ne yapılmalı ?

Çıkmazda olduğum bir durumdur. Herhangi bir sebepten kavga edildiği anda kıza sert çıkıp ona bağlı olmadığınızı ve terk edebileceğinizi göstermek mi ? Yoksa ilişkide bir leke olmaması adına sorunları sakin bir şekilde konuşarak çözmek mi ? Fikirleriniz nedir

Benim de şu anda yaşadığım, grupsal kavgadır.

Önceden kız ile birlikte olduğumuz arkadaş grubundayken benim onlarla fazla konuşmamam üzerine grupla takılmamaya başladım. Sınıfta birkaç olay oldu ve onların karşısındaki gruptayım. Kızla normal konuşuyoruz ama yakın bir zamanda kavga çıkacak. Sizce ne yapmalıyım? Önceki yazdıklarımı görmediysen, kızı zaten nextleyeceğim ama nextlendiğini biraz ilgiden sonra yaşasın istiyorum.

Duygusal stabilite. Duygularını değiştirmemen lazım kavga anında sinirlenmek vs. yok. Sakin kal.

Ters tepmesi mümkün olan bir durumdur. Sakin ol ve iyimser davran ama kızın peşinden koşuyormuş gibi davranma.

Peki soru şu şekilde değiştirilirse ; Kızın bir hatası varsa yapılması gereken nedir ?

Çıkmazda olduğum bir durumdur. Herhangi bir sebepten kavga edildiği anda kıza sert çıkıp ona bağlı olmadığınızı ve terk edebileceğinizi göstermek mi ? Yoksa ilişkide bir leke olmaması adına sorunları sakin bir şekilde konuşarak çözmek mi ? Fikirleriniz nedir
Kızın sana karşı tutumu nedir?