Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kavramlara Takılmayın!

Beyler neden şu s*ktimin kavramlarına bukadar takılıyorsunuz ulan herkes diyor beyle yha şuan betayım alfa olma yolunda ilerliyorum ileride çok mutlu günler beni bekliyor ileride alfa olacağım mutlu olacağım şuan değilim içimdeki alfayı çıkardığımda olacağım. Şunu anlayın içinizde alfa falan yok alfa sadece kızlarla rahat konuşmaktan ibaret değildir adam ailesi tarafından özgüvenli yetiştirilmiştir kızlarla çok fazla konuşmuştur onun için alışmıştır üstün bir şey gelmiyordur sen de diyorsun ki benim içimde alfa var bakayım nerede hah şurada şunu çıkarmak için 1 ay lazım ozaman sınırıma ulacağım, Sınır falan yok lan şuan da mutsuzsan alfa denilen şeye ulaştığında da mutlu olmayacaksın beyler içinizdeki alfa ortaya çıkmaz ulan doğuştan beden dili mi biliyordunuz doğuştan kültürlüydünüz doğustan güzel diksiyonunuz vardı doğuştan güzel sevişiyordunuz sınır koymayın kendinize şuanda da mutlusun alfa denilen şeye ulaştığını sandığında da bunun bir sınırı yok kendini alfa sandığın an aslında hiçbir şey bilmediğini anlayacaksın kendini geliştirmen sonsuzdur bunu kavramlara dökemezsin tcma denen kişi size dediki :
Alfa olduğunuzda mutlu olacaksınız şuan betasınız içinizdeki alfa çıkacak sonra siz mutlu olacaksın güzel güzel manipüle oldunuz adam dediği her şeye inandırdı sizi artık kızlar bana numarısını veriyor ben iplemiyorum a kadar getirdi olayı kimsenin askeri değilsiniz zaten denilene göre 17 yaşında yazmış yazılarını
Özet:İçinizdeki alfanın çıkmasını beklemeyin içinizde bir yerlerde bir alfa yok siz gelişeceksiniz ve bu gelişmenin kavramlara aktarılacak bir sınırı yok.

Kavramlara takılı kalan iöerleyemez. Alfa olmak isteyen varsa toplanak alfa diyek. Adamın dediği gibi işler öyle ilerlemiyor ne yazık ki. Oyun camiası çok boktan bir yere gidiyor. Adamlar teori yazıyorlar, bununla şu kadar kız tavladım diyorlar. Ama teoriyi nasıl kullandığını gerçek hayatta nasıl uyguladıklarını yazmıyorlar. Genel geçer araksiyon şeyler. Fal bakmak gibi. Bol bol pratik lazım. Siktir edin onu bunu bol bol saha raporu okuyun. Kendi teorinizi oradan üretin.Oyunu sen de ben de öteki de aynı oynamıyor çünkü.

Benim açılışını yaptığım, sizlerinde devam ettirmesini canı gönülden istediğim konunun bir diğer yazısı.

İçimizde bir şey yok, eklemek istiyoruz.

Hatta belki de, bilinçaltımızda bulunan "Alfa'nız ortaya çıkacak" sözü yüzünden bir çoğumuz harekete geçemedi.

Onun gelmesini, ortaya çıkıp "Lan p*ç ben geldim" falan demesini beklemiş olabiliriz.

İçinde bir alfa olduğuna inanıyorsan, boşver alfayı kendini geliştir.

Bizler gibi düşünüyorsan da kendini geliştir.

Alfa'ya motivasyon dersek, kendimize de disiplin dersek.

Bayan motivasyon gittiğinde ne yapacağız? Disiplinimiz ortaya çıkacak ve her şeyi onun yapması gerekecek :)

Alfa diye bir kavramı yok etmeliyiz. Çünkü bu gidişle yıllarımızı o yok edecek.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8