• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

KAYGIMIN ANASINI SİKTİM

mihsekersi

Üye
Katılım
27 Nisan 2018
Mesajlar
377
Yaş
18
Şehir
İstanbul
1-1.5 saat önce bizim burda bi okulun mezuniyeti varmış. Bir arkadaşımla oraya gittik oturduk,izliyoruz. Daha sonra 3 arkadaş daha geldi ama birbirmizden habersiziz, o çocukların arasından birini görünce nedense keyfim bozuldu, kaygılanmaya başladım, böyle gözlerim felan kasıldı, her yerim kasıldı, çekinmeye başladım. Normalde hiç alınmayacağım laflardan alınmaya başladım falan filan. Bu arkadaşla bayada samimiyizdir, Ortama bir de kız geldi daha da arttı bu kaygı. Daha sonra kopmalık tarzda bir müzik başladı ve bu basettiğim çocuk oynamaya gitti, bana da demişti önceden bak oynamazsan darılırım diye. Müzikten önce bi sigara içip geliyorum dedim, bu arkadaş kaçıcağımı sandı imalı imalı hadi git gel felan dedi. Moralim bozuldu buna da. Sigara içerken bunlar oynuyodu, izledim azcık, kendi kendime ulan hep böyle izleyen taraf mı olacam dedim. Sigarayı bitirip kendimi müziğe bıraktım. Anı yaşamaya çalışmadım, saldım kendimi. Çok iyi hissediyorum şimdi
 
Katılım
13 Mayıs 2018
Mesajlar
27
Yaş
19
Şehir
Eskişehir
Benim de mezuniyetim vardı bugün. Yalnızdım. Zorunluluktan oradaydım sanki. Kepleri attıktan sonra müzik çalmaya başladığında kenara çekildim. Dikildim öylece. İçten içe bir yandan kendime kızdım, bir yandan da, bunu kendime itiraf etmem zor ancak burada tamamen dürüst olmalıyım, kıskandım onları. Keşke liseye başladığım günden beri insanları siklemiyormuş taklidi yapmak yerine en azından birkaç kişiyle sağlam ilişkiler kursaydım ve şimdi o birkaç kişiyle o eğlenen topluluğun içinde ben de eğlenebilseydim dedim kendi kendime. Bunlar o anda aklımdan milisaniyelik bir sürede geçip gitti. Sonra yine insanları siklememe maskesini yüzüme geçirip hayatıma devam ettim.
Kısaca demek istediğim şu ki, benimle aynı durumda olmadığın için ve hayatı yaşadığın için seni tebrik ediyorum kanka. Senin yazını okuyunca cidden sevindim senin adına. En azından bu dostum benimle aynı sıkıntıları çekmiyor dedim. Çünkü bu cidden boktan bir durum. Lütfen aynen devam et ve hayatını yaşa kanka.
 
Katılım
4 Nisan 2018
Mesajlar
65
Şehir
İstanbul
Bir ortama yeni girmişseniz ilk zamanlar ortamdaki bireyleri baya bir analiz edin. Yaptığınız analizler sonrasında ortamdaki en popüler Alfa insanlara Alfa olmaya yakın insanlara biraz yakınlık kurmaya çalışın Çünkü ortamdaki arkadaşlarınız artık bunlar olacaktır. Şöyle bir atasözü var üzüm üzüme baka baka kararır bu atasözü bunu açıklıyor arkadaşınız neyse siz de öyle olursunuz boş adamlarla takılmayın fakat ortamda mutlaka bir arkadaşınızın olması lazım arkadaşın fazla götünğ kaldırmayın gençler. Fazla yüz vermeyin ama aradaki Bağ iyi kurun. Unutmayın bir ortamda mutlaka dostlarınız olmalı ki her türlü konuda sözünüz olsun. Hayatı kimseyi takmayarak yaşamayın onlar da bir süre sonra sizi takmazlar.
 
Üst