• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Keanu Reeves Neden Bu Kadar Çok Seviliyor?

Trygve

Üye
Katılım
11 Şubat 2019
Mesajlar
156
Şehir
Ankara
Keanu Reeves, ülkemiz ile birlikte hemen hemen bütün dünyada çok sevilen, saygı duyulan, bir kült olmuş aktör. Gerek halka sergilediği hareketler, gerek filmlerindeki sağlamlığı onu bu güne getirmiş ve şu anda pek çok mecra tarafından "karizmatik alfa" kabul edilen bir şahsiyet. Erkek-kadın farketmeksizin çok ciddi bir hayran kitlesi var. Bugün ise size ustaca kullandığı beden dili ve hayranlarına olan tavrı sayesinde nasıl bu kadar iyi bir yere geldiğini bir video ile açıklayacağım.


Bu videonun 2:00-2:30 arasını dikkatle izleyin. Kasıntı olmayan fakat kalıplaşmamış hareketleri, bir işi anlatırken hafif bir heyecan katması (ki bu özellikle çok manipülatif bir harekettir) ve de ona iltifat eden bir hayranına dozajında karşı bir iltifat ederek onu mutlu etmesi. Bu adam sevilmeyecek ve Demet Akalın mı sevilecek?

Peki nasıl tavsiyeler çıkarabiliriz?

-Bir şeyi anlatırken değer verdiğinizi gösterin. İnsan, pazarlama yeteneğini maymunlardan kazanmıştır. Pazarlayın, karşı tarafın dikkatini çeksin.
-Her zaman (dozajında) samimi olun. Yapmacık ve samimiyetsiz insanlar sevilmez.
-Gülün. Gülün anasını satayım, dişlerinizi göstermek parayla değil. Hem diş fırçalama alışkanlığı geliştirir (kişisel saygınız olsun bir zahmet) hem de, özellikle kadınlar gerçekten gülen erkekleri daha çekici bulur.
-"Crowd Control" tabiri nedir, ne değildir araştırın ve öğrenin. Bir topluluk önünde nasıl konuşulur ya da bir şeyler paylaşılır mutlaka öğrenin.


Sevgilerimle, Trygve.
 
Üst