Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kelin merhemi olsa..

Kız soğumuş ya ateşi söndürmek ya da harlamak lazım ama next daha iyidir

1. Yi okuduktan sonra next dedim icimden sonrakiler kufur gibi tek tek geldi.

Direk geçsin uydu olmuş zaten zaman harcamaya gerek yok

Arkadaşlar Red Pill yetkili servisi olarak konuşuyorum: "Ghost her." Yani kızı tamamen hayalet olarak görmek. Ona dokunamaz, konuşamazsınız. O size yalvarsa da siz onu göremezsiniz, çünkü o bir hayalet. Bir erkeğin en güçlü silahı çekip gidebilmesidir. Sizin ilgi ve alakanız çok değerlidir ve onu hak etmeyen bir kız için ayıramazsınız. Red Pill'e göre hiç bir kıza ne maddi ne manevi yatırım yapılmaz. Bir alfa çok çok küçük bir miktar maddi yatırım yapıp karşılığında süresiz seks elde edebilmelidir. Eğer sizin tüm çabalarınıza karşılık elde ettiğiniz şey "boş muhabbet" ise neden hala onu hayalet haline getirmiyorsunuz?
İşte bu yüzden diyorum Red Pill komple içselleştirilmesi gereken bir öğretidir. Sen hala kıza karşı bir şeyler besliyorsan içinde, zaten Red Pill e çok uzaksın ve hiç bir taktik sana fayda etmeyecektir.

Oneitis olmuşsundur o zaman hastasın demektir. Ben hoşlanmak kadar bir erkek için rezil bir durum yoktur arkadaşlar. Arka planda hoşlandığınız kıza belki millet ayağının altını yalatıyor sende aşktan geberiyorsun. Bu bir hayat gerçeği, bu hipergami. Eğer bunu kendine yedirebiliyorsan bu hastalıktan kurtulmak istemezsin. Ha yediremiyorsan artık yoluna bakma vakti gelmiştir, kendin için bir şeyler yapma vakti.

Arkadaşlar Red Pill yetkili servisi olarak konuşuyorum: "Ghost her." Yani kızı tamamen hayalet olarak görmek. Ona dokunamaz, konuşamazsınız. O size yalvarsa da siz onu göremezsiniz, çünkü o bir hayalet. Bir erkeğin en güçlü silahı çekip gidebilmesidir. Sizin ilgi ve alakanız çok değerlidir ve onu hak etmeyen bir kız için ayıramazsınız. Red Pill'e göre hiç bir kıza ne maddi ne manevi yatırım yapılmaz. Bir alfa çok çok küçük bir miktar maddi yatırım yapıp karşılığında süresiz **** elde edebilmelidir. Eğer sizin tüm çabalarınıza karşılık elde ettiğiniz şey "boş muhabbet" ise neden hala onu hayalet haline getirmiyorsunuz?
İşte bu yüzden diyorum Red Pill komple içselleştirilmesi gereken bir öğretidir. Sen hala kıza karşı bir şeyler besliyorsan içinde, zaten Red Pill e çok uzaksın ve hiç bir taktik sana fayda etmeyecektir.
Oneitis olmuşsundur o zaman hastasın demektir. Ben hoşlanmak kadar bir erkek için rezil bir durum yoktur arkadaşlar. Arka planda hoşlandığınız kıza belki millet ayağının altını yalatıyor sende aşktan geberiyorsun. Bu bir hayat gerçeği, bu hipergami. Eğer bunu kendine yedirebiliyorsan bu hastalıktan kurtulmak istemezsin. Ha yediremiyorsan artık yoluna bakma vakti gelmiştir, kendin için bir şeyler yapma vakti.
ne boş yapmışsın be olum tabi ki sohbet ettiğin kızdan hoşlanıcaksın veya aşık olucaksın yoksa gay olursun amk kafan mı güzel, ama bunları bilinçli bir şekilde yapıcaksın tabi beta gibi değil, yani günün birinde biticeğini kabul ederek.. yatırım konusu belki doğru olabilir ama hoşlanmama kısmı BULLSHİT.

Pekala bildiğiniz yoldan devam edin. Ama unutmayın ki hoşlandığınız kız şu an severek ve isteyerek bir alfanın g*tunu yalıyor olabilir. Sana gelince de yüz türlü trip atar. İnsanlar boş yere MGTOW hayat tarzını benimsemiyor güzelim benim. Her şey güllük gülistanlıkmış meğer... :))

Arkadaşlar sağolun sabahki yazılanları anlattım okuttum elemana..1 saat felan oldu görüntülü konuşma istedik kız kabul etmedi sonra bizim çocuk telefonda verdi veriştirdi ana avrat derken kızı bıraktı..Benim 11 senelik ilişkim bitmiş bırak bununkide 5 senede bitsin bari oğlanı kaybetmeyelim..Kız stiri yiyince mesaj atmış 3-4 tane ama bizimki cevap vermedi neyse artık..Ben yandım eller yanmasın sağolun var olun

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8