Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kelin merhemi olsa..

Kesinlikle mesajlara cevap vermesin ve sosyal medyadan onun gorebilecegi sekilde baska kizlarla foto cekip atsin en iyi intikam yolu bu olur

kızın da ihtiyacı var sonuçta onu beklemesi zor hele böyle davranıyorsa

Senin elemanı kız balkona bağlamış, bunun başka açıklaması yok.

Yorum yapan ve fikir veren dostlar hepiniz sağolun sayenizde bu iş patladı...Akşam ankaradaki eski dostlarla da konuştum birkaç istihbari çalışma sonrası (kızı zaten biliyorlardı mahalleden yoksa zor yani) kızın bir üniversiteli birde bir esnaftan biriyle beraber olduğunu öğrendik elemanımız iki ağıt figan sonra işi ailesine götürdü engelledik iş büyümein deyu..Velhasılı kelam meğer bizim elemanında zaten yedekte başka bir düşündüğü kız varmış ona transfer oldu..Feci yoruldum lan ben kendime bu kadar uğraşmadım yaa.Hepinize teşekkürler hem sorun çözülde hemde ben bişeyler daha öğrendim sağolun var olun..Saygılar

Pekala bildiğiniz yoldan devam edin. Ama unutmayın ki hoşlandığınız kız şu an severek ve isteyerek bir alfanın g*tunu yalıyor olabilir. Sana gelince de yüz türlü trip atar. İnsanlar boş yere MGTOW hayat tarzını benimsemiyor güzelim benim. Her şey güllük gülistanlıkmış meğer... :))
dediklerinde haklı olduğunu düşünüyorum mgtow vs bunlarıda öğrenmek istiyorum yarım kırmızı hap yutmuş adamım bu arada :) ama bunlar genellikle ingilizce ve bu benim için baya zor oluyor okuması vs.. varmı kolay bir yolu veya yardımcı olabilir misin bu konuda foruma?

Dostlar merhaba..Hacı hacıyı mekkede hesabı dertli dertliyi bulurmuş genç bir kardeşimiz (benden 11 yaş küçük olunca genç oluyor yosa bizde genciz :) gece yarısı sahur yapalım ayağına eve davet etti..Sohbet muhabbet derken bu kız arkadaşından lafı açtı 5 yıllık ilişkisi var fikir soruyor çözmeye çalışıyor..tecrübelerim buna yetmedi sizlere soruyorum..

1- Kız bunla arada bir dalga geçiyomuş hemen her şeyiyle..Tınmıyomuş yani
2-En ufak bir tartışmada ayrılalım diyormuş..6-7 defa ayrılmak istemiş saçma sebeplerle
3- Sürekli sinirlendirip şöyle böyle sorular ve denemeler yapıyomuş
4-Kendi hatalarını görmeyip çocuğun hatalarını büyütüyor her durumu ısıtıp ısıtıp öne sürüyormuş
5-Sen şöyle ettin böyle ettin benim gönlümü almadın diyip bunaltıyomuş ve gönlünü alması için de fırsat vermiyomuş
6-Buluşmaları erteleyip bahanelerle atlatıyomuş..2 ay 3 ay bazen 6 ay sürüyomuş görüşme arası..Kız Ankarada muhasebede çalışıyor bu garip burda
7-Kız çoğu konuda yalan söylüyor anladım fakat oğlanın 1-2 yalanı yüzünden sen yalancısın sürekli yalan söylüyon diyormuş.
8-Eleman hemen her konuda kızın yardımcısı ne olursa oğlan koşuyor tavsiyeler veriyor iyilik meleği
9-Sensiz yaşayamam sen olmazsan bende olmam dediğinden kız diyomuş ki sen beni korkuttun kendini öldürecen senden korkuyom
10-Oğlan kızı kaybetmekten çok korkuyor kız sürekli depresyon ve moralsiz takılıyor oğlan afedersiniz g...üne girecek nerdeyse hiçkimse senden daha değerli değil gibi çok değer verip sürekli motivasyon....ama kıza yaranamıyor

Şimdi ben diyorum ki elemanımız Beta balığı..Ama kızda bana yollu yahut kaşar gibin geldi..Kız haklıda olabilir çözemedim..

Siz ne dersiniz kız ne ayak derdi nedir..?

1- shit test. erkeğin de siklemeyip onunla dalga geçmesi gerekiyor
2- shit test. erkek eğer ayrılmayalım derse kıza opsiyonsuz bir betayım diye bağırır ve kız her tartışmada bunu fırsat olarak görür. ayrılalım diyen kız zaten sizi gözden çıkartmıştır o ilişkiye devam etmeye çalışıp erkekliğinizi ayaklar altına sermeyin
3- yine shit test 1. deki şeyi uygulasın
4- boş tripler atmaya başladıysa soft next yapmalı. eğer işe yaramaz kız hala aynı devam ediyorsa korku oyununa geçilmeli (Korku oyununun 12 seviyesi – Erkek Adam)
5- shit test. boş triplere devam ediyor. çocuğun siklemeyip istemiyorsan siktir git gibi göz dağı vermesi gerekli.
6- böyle bir şey olduğunda kızı hiç bir şekilde siklemeyip , yazmayıp kötü davranması gerekiyor. kızın , karşısında bir erkek olduğunu ve kendisine muhtaç olmadığını anlaması gerekli.
7- shit test yine çocuğu ne kadar erkek olarak görmüyorsa dırdırlara boğmuş tamamen.
8- akrabaların dışında hiç bir kadına karşılıksız iyilik yapmamalısın.
9- kıza o kadar muhtaç olduğunu belirtmiş ki kız artık çocuğu ne yaparsa yapsın siklemiyor.
10-tabi yaranamaz. bir kıza iyi davranıp gönlünü alamazsınız erkek gibi davranırsanız alabilirsiniz. karşısına çıkıp uslu, zararsız çocuk ayaklarına yatar bir dediğini iki etmez , muhtaçlığını belli eder kızı allah mertebesine çıkartırsa tekmeyi yer.

arkadaşına söyle kız ne kadar iyi birisi olursa olsun, kıza karşı erkek gibi davranmaz muhtaçlık belirtirse yeni sevgilisiyle de aynı konuma düşer.

Sağolasın birader zaten kızı çözdük kız 6 vites çıktı..Bunca zaman (benimde eski künefeme yaptığım gibi) ayrılmayalım bırakamam seviyorum oda beni seviyor vs düşüncesiyle kıza tapmış sanki başka kız yok gibi..Sonuçta bu oldu işte

Bu durumlarda ne yapıyoruz? Yol veriyoruz.
Unutmayalım Dünya'da milyarlarca kadın var.

Ben hipergami deyince usta ne boş yaptın beee diyorlar. Arkadaşlar burda ego kasıp kendinizi yırtmayın kıza game yapacağım diye... Ağırlık kaldırın, giyim ve bakıma önem verin, 170 üzerinde olun, kaslı değil fit vücuda sahip olun sonra bir game deneyin bakalım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8