Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kelin merhemi olsa..

Dostlar merhaba..Hacı hacıyı mekkede hesabı dertli dertliyi bulurmuş genç bir kardeşimiz (benden 11 yaş küçük olunca genç oluyor yosa bizde genciz :) gece yarısı sahur yapalım ayağına eve davet etti..Sohbet muhabbet derken bu kız arkadaşından lafı açtı 5 yıllık ilişkisi var fikir soruyor çözmeye çalışıyor..tecrübelerim buna yetmedi sizlere soruyorum..

1- Kız bunla arada bir dalga geçiyomuş hemen her şeyiyle..Tınmıyomuş yani
2-En ufak bir tartışmada ayrılalım diyormuş..6-7 defa ayrılmak istemiş saçma sebeplerle
3- Sürekli sinirlendirip şöyle böyle sorular ve denemeler yapıyomuş
4-Kendi hatalarını görmeyip çocuğun hatalarını büyütüyor her durumu ısıtıp ısıtıp öne sürüyormuş
5-Sen şöyle ettin böyle ettin benim gönlümü almadın diyip bunaltıyomuş ve gönlünü alması için de fırsat vermiyomuş
6-Buluşmaları erteleyip bahanelerle atlatıyomuş..2 ay 3 ay bazen 6 ay sürüyomuş görüşme arası..Kız Ankarada muhasebede çalışıyor bu garip burda
7-Kız çoğu konuda yalan söylüyor anladım fakat oğlanın 1-2 yalanı yüzünden sen yalancısın sürekli yalan söylüyon diyormuş.
8-Eleman hemen her konuda kızın yardımcısı ne olursa oğlan koşuyor tavsiyeler veriyor iyilik meleği
9-Sensiz yaşayamam sen olmazsan bende olmam dediğinden kız diyomuş ki sen beni korkuttun kendini öldürecen senden korkuyom
10-Oğlan kızı kaybetmekten çok korkuyor kız sürekli depresyon ve moralsiz takılıyor oğlan afedersiniz g...üne girecek nerdeyse hiçkimse senden daha değerli değil gibi çok değer verip sürekli motivasyon....ama kıza yaranamıyor

Şimdi ben diyorum ki elemanımız Beta balığı..Ama kızda bana yollu yahut kaşar gibin geldi..Kız haklıda olabilir çözemedim..

Siz ne dersiniz kız ne ayak derdi nedir..?

Son düzenleme:
kıral sana çözümü söylüyorum

bizim erkek dümenden kızı takmıycak başka kızlarla ilgilenecek bak gör kız bir daha yapabiliyor mu öyle şeyler kendimden biliyorum
abisi kız ankarada..sürekli görüşemiyolar oğlanın başka kızlarla takıldığını nası anlayacak ki..ayrıca kızın karekterini modelini ve ayarını çözmeye çalışıyoruz

Bu durumda Kız künefe mi oluyor yoksa direk peynir mi?

Son buluşmada ağız dolusu bi küfür ve peşine siktir giti yapıştırsa,yeniden doğmuş gibi olur ama elaman da o g*t var mı bilmem.Böyle giderse işin sonu kızın kesin zaferiyle biter

Söyleyecez burdaki tavsiye ve bilgileri karar kendisinin artık..Ama kızı tam manasıyla çözmek lazım anlamak lazım niyetini işte

Kız onun ayrılmasından zaten korkmuyorsa ki anlatttıklarına göre korkmuyor bence, götüne tekme yiyeceği gün kara kış kapıdadır, Bir daha kızın ağzından ayrılalım kelimesi duyduğu an vericeği tek cevap '' tamam sen bilirsin '' demek ve konuşmayı bitirmektir. Sonra kız bumerang misali geri dönecektir.

abisi kız ankarada..sürekli görüşemiyolar oğlanın başka kızlarla takıldığını nası anlayacak ki..ayrıca kızın karekterini modelini ve ayarını çözmeye çalışıyoruz
Dedikodu ile yayılacak illa çıkar karşısına kızın

Kız onun ayrılmasından zaten korkmuyorsa ki anlatttıklarına göre korkmuyor bence, götüne tekme yiyeceği gün kara kış kapıdadır, Bir daha kızın ağzından ayrılalım kelimesi duyduğu an vericeği tek cevap '' tamam sen bilirsin '' demek ve konuşmayı bitirmektir. Sonra kız bumerang misali geri dönecektir.
kendini ezdirmesin kaçan kovalanır kovalamıyosa da sallasın diyosun yani..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8