Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kenara Geçelim Böyle Garip Oluyor :P

Furkansen

Forumdan Uzaklaştırıldı
Önüme çıktıkları anda gittim , 3 saniye kuralına uydum ve gördüğüm anda gittim , kızla bakıştığımız an gittim zaten kız şaşırdı
A : Ben B : Kız C : Kızın arkadaşı

A : Merhaba , enerjin hoşuma gitti tanışmak istedim ( Elimi uzattım )
B : Hayır tanışmaya gerek yok gibi bir şey söyledi ( Söylerken güldü )
A : Biliyor musunuz ya insanlar sosyal varlıklar arkadaş edinmeliyiz
C : Hadi ya ciddi misin ( Gülerek )
A : Evet , o yüzden tanışmalıyız ( Avıma tekrar elimi uzattım ) evet söyle bakalım ismin ne
B : ( Gülerek ) Kardelen
A : Bende furkan , kaça gidiyosunuz bakalım 8 falan mı ? ( Küçük gösteriyorlardı )
B : Hayır 9 ( Sürekli gülüyor )
A : ( Arkadaşını göstererek ) bu kaça gidiyor 8 galiba ?
C : Bu 9 a gidiyor
A : Nerede okuyosun bakalım , gelip kaçırmak için falan sormuyorum merak etme
B : ( Gülerek ) ne yapıcaksın falan cilveli konuştu , sen nerede okuyosun ?
A : Neden söyleyeyim ? Gelip kaçırmayacağın ne malum
B : ( Sürekli gülüyor )
Bu sıralarda hatırlamıyorum detayları konuştuk güldürdüm falan sonra
B : Böyle garip duruyor ya bari kenara geçelim orada konuşalım

Kenara geçip konuştuk sonra ben instagram istedim fakat kız vermedi , vermeyince direk nextledim , yanımda arkadaşım da vardı ama onun konuşmalarını tam olarka hatırlamadığım için olayın benimle ilgili olan kısmını yazdım , instagramı 2-3 kez istedim vermedi nextledim ama çok gereksizdi bence gayet iyi gidiyordu sohbet , hata yaptım ama yapacak bir şey yok :)

Kızı ısındıramamışsın sanki tek amacın instagram almak gibi konuşmuşsun hatalar çok gidip sokaktaki kızlara takipçi kasıyorum insta takipleşelim desen hepsi takipleşir o derece basit birşey

Benim kızı alıp götürürken senin kızın , benim kızı tutması bunlar niye yok kızına sahip çıksan ben almıştım kızı :D bence on numaraydı ama sen nextledin hemen , kızlar her şeye okeydi sanki insta takipçi kasıyormuşsun gibiydi neyse hafta sonu patlarız

Benim kızı alıp götürürken senin kızın , benim kızı tutması bunlar niye yok kızına sahip çıksan ben almıştım kızı :D bence on numaraydı ama sen nextledin hemen , kızlar her şeye okeydi sanki insta takipçi kasıyormuşsun gibiydi neyse hafta sonu patlarız
Sorma , çok büyük hata yaptım ama hata yapa yapa öğreniyoruz kanka , gayet güzeldi.

Önüme çıktıkları anda gittim , 3 saniye kuralına uydum ve gördüğüm anda gittim , kızla bakıştığımız an gittim zaten kız şaşırdı
A : Ben B : Kız C : Kızın arkadaşı

A : Merhaba , enerjin hoşuma gitti tanışmak istedim ( Elimi uzattım )
B : Hayır tanışmaya gerek yok gibi bir şey söyledi ( Söylerken güldü )
A : Biliyor musunuz ya insanlar sosyal varlıklar arkadaş edinmeliyiz
C : Hadi ya ciddi misin ( Gülerek )
A : Evet , o yüzden tanışmalıyız ( Avıma tekrar elimi uzattım ) evet söyle bakalım ismin ne
B : ( Gülerek ) Kardelen
A : Bende furkan , kaça gidiyosunuz bakalım 8 falan mı ? ( Küçük gösteriyorlardı )
B : Hayır 9 ( Sürekli gülüyor )
A : ( Arkadaşını göstererek ) bu kaça gidiyor 8 galiba ?
C : Bu 9 a gidiyor
A : Nerede okuyosun bakalım , gelip kaçırmak için falan sormuyorum merak etme
B : ( Gülerek ) ne yapıcaksın falan cilveli konuştu , sen nerede okuyosun ?
A : Neden söyleyeyim ? Gelip kaçırmayacağın ne malum
B : ( Sürekli gülüyor )
Bu sıralarda hatırlamıyorum detayları konuştuk güldürdüm falan sonra
B : Böyle garip duruyor ya bari kenara geçelim orada konuşalım

Kenara geçip konuştuk sonra ben instagram istedim fakat kız vermedi , vermeyince direk nextledim , yanımda arkadaşım da vardı ama onun konuşmalarını tam olarka hatırlamadığım için olayın benimle ilgili olan kısmını yazdım , instagramı 2-3 kez istedim vermedi nextledim ama çok gereksizdi bence gayet iyi gidiyordu sohbet , hata yaptım ama yapacak bir şey yok :)
Bunu denemen bile çok büyük bir şey. Yılmak yok devam ;)

Kızı ısındıramamışsın sanki tek amacın instagram almak gibi konuşmuşsun hatalar çok gidip sokaktaki kızlara takipçi kasıyorum insta takipleşelim desen hepsi takipleşir o derece basit birşey
Takipçi kasıyorum diyip insta alma olayı çok saçma bence öyle bir şey olmaz ama diğer dediğinde haklısın , tek amacım insta gibi gözüktü hatam orada.

Yav konuştuğun kızın instasını illa alınan diye kim söyledi.

Konuş kızdan ümit görürsen yani numara verir gibi konuşuyorsa iste vermezse de zorlama.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8