• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Kendi dengim set yok

Loseyyah

Üye
Yaşıtım olan setleri bulmakta sıkıntı çekiyorum kalabalık var ama set YOK.bunu yazarken de iki tane benden büyük set yanıma oturdu kendi yaşıtlarım benden habersiz gizli biryerde ki toplanıyorlar yoksa evde ossura ossura yatıyorlarmı bilemiyorum.Nerelere gitmem lazım tavsiye verin

Carpe Diem

Üye
Yaşıt mı bilmem ama normalde dışarı çıktığımda bayağı kızla karşılaşıyodum yaz geldiğinden beri dışarıdaki kız sayısı azaldı şehir merkezinde hala sürüyle tabi ama metroda(ana duraklar hariç) çok görüyodum şimdi nedense bulamıyorum senin dediğin olabilir belki.

Millet tatilde Bodrum'da Antalya'da :D:D ama bu bahane olamaz tabiki de dünyada 3.5 milyar amcık var :D

Sigma

Üye
neden sadece yaşıtlarınla sınırlıyorsun kendini

Loseyyah

Üye
Kendimden büyükler yaşımı öğrendiklerinde suratları düşüyor bu yüzden istekli değilim

Mr.Robot

Üye
AVM de bir sürü genc kız var ama orasida çok kalabalık biraz zor olabilir

Kasrqaa

Fahri Üye
Yaşıtım olan setleri bulmakta sıkıntı çekiyorum kalabalık var ama set YOK.bunu yazarken de iki tane benden büyük set yanıma oturdu kendi yaşıtlarım benden habersiz gizli biryerde ki toplanıyorlar yoksa evde ossura ossura yatıyorlarmı bilemiyorum.Nerelere gitmem lazım tavsiye verin
Sen haline şükret ben yaşıt kızlara set aciyorum, kızı analiz edip karakterini çözüyorum hiçbir heyecan kalmıyor, kız olumlu tepki verse bile kızın karakteri hoşuma gitmiyor; seçilecek bir kız olmadığını anlayınca, neden bununla konuştum ki bu kadar aciz bir adam miyim diye düşünmeye başlıyorum.