Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kendi dengim set yok

Yaşıtım olan setleri bulmakta sıkıntı çekiyorum kalabalık var ama set YOK.bunu yazarken de iki tane benden büyük set yanıma oturdu kendi yaşıtlarım benden habersiz gizli biryerde ki toplanıyorlar yoksa evde ossura ossura yatıyorlarmı bilemiyorum.Nerelere gitmem lazım tavsiye verin

Millet tatilde Bodrum'da Antalya'da :D:D ama bu bahane olamaz tabiki de dünyada 3.5 milyar amcık var :D

neden sadece yaşıtlarınla sınırlıyorsun kendini

Kendimden büyükler yaşımı öğrendiklerinde suratları düşüyor bu yüzden istekli değilim

AVM de bir sürü genc kız var ama orasida çok kalabalık biraz zor olabilir

Yaşıtım olan setleri bulmakta sıkıntı çekiyorum kalabalık var ama set YOK.bunu yazarken de iki tane benden büyük set yanıma oturdu kendi yaşıtlarım benden habersiz gizli biryerde ki toplanıyorlar yoksa evde ossura ossura yatıyorlarmı bilemiyorum.Nerelere gitmem lazım tavsiye verin
Sen haline şükret ben yaşıt kızlara set aciyorum, kızı analiz edip karakterini çözüyorum hiçbir heyecan kalmıyor, kız olumlu tepki verse bile kızın karakteri hoşuma gitmiyor; seçilecek bir kız olmadığını anlayınca, neden bununla konuştum ki bu kadar aciz bir adam miyim diye düşünmeye başlıyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8