Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kendi evimde 3-1 yenildim .

Şimdi aklınızda 2 soru var ya da ben öyle düşünüyorum . Birincisi , ''neden bu çocuk hep futbol terimleri içeren başlıklar koyuyor.''

Nedeni futbola olan düşkünlüğüm . Şu hayatta kısa sürede olsa aldığım zevkli şeylerden biri . Monoton günlerime heyecan katıyor .

İkinci soru ise ''nasıl yenildin ?''

Bilen bilir 2-3 gün önce geriye düştüğümü söylemiştim . Bunlardan ders çıkardım . Elimdeki olan maçı verdim denebilir . Yaptığım yanlışları fark etmem iyi oldu , deplasmana çıktığımda yaptığım hataları bir daha yapmam. Hala bu durumu lehime çevirme şansım var mı ? Onu bilmiyorum .

Gördüğüm kadarıyla burada neredeyse herkes başarılarını anlatıyor . Bir yenilgiyi anlatan ilk ben oldum sanırım .

Sağlıcakla kalın ..

Üstteki arkadaşın da dediği gibi bırak ziraat kupasında yeni yetenekler oynasın sen şampiyonlar ligine odaklan

Şimdi aklınızda 2 soru var ya da ben öyle düşünüyorum . Birincisi , ''neden bu çocuk hep futbol terimleri içeren başlıklar koyuyor.''

Nedeni futbola olan düşkünlüğüm . Şu hayatta kısa sürede olsa aldığım zevkli şeylerden biri . Monoton günlerime heyecan katıyor .

Bilen bilir 2-3 gün önce geriye düştüğümü söylemiştim . Bunlardan ders çıkardım . Elimdeki olan maçı verdim denebilir . Yaptığım yanlışları fark etmem iyi oldu , deplasmana çıktığımda yaptığım hataları bir daha yapmam. Hala bu durumu lehime çevirme şansım var mı ? Onu bilmiyorum .

Gördüğüm kadarıyla burada neredeyse herkes başarılarını anlatıyor . Bir yenilgiyi anlatan ilk ben oldum sanırım .

Sağlıcakla kalın ..
Yenilgini anlatmadığın için yeni maçlara taktik geliştiremedim ama senin ders çıkarmana sevindim
Umarım bu yenilgi senin ateşini körüklemiştir

Sağlıcakla kalın ..
Güneşli günler istiyorsun ama Güneşli günler sadece PTT'de var.Lig seni bekliyor... :))

Hahaha. Burada herkes güçlü yanini ortaya koyuyor bilmiyorlar ki asil guclu olmak zayif yanini ortaya koyabilmekte. Tebrik ederim seni

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8