Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kendiliğinden Açılan Set

Birkaç gün önce yaşandı bu set ve ben değil aslında hedefte olmayan ama kendini hedef haline getirmeye çalışan bir kız tarafından açıldı .
Ders bitmiş , tren istasyonunda trenin gelmesini beklerken bahsettiğim kız yanında kız arkadaşı ile gelmiş ve orada sohbet başladı :

K: Merhaba
B: Merhaba , seni burada görmek garip . Sen trene mi binip gidiyordun eve ?
K: Hayır . Arkadaşımla dolaşacağız . Sen burayı mı kullanıyorsun?
B:Evet gördüğün gibi.
K : Ne kadar sürüyor yolculuğun eve?
B: Rahat 2 Saat sürer
K : Sen ciddi misin? Ben asla dayanamazdım o kadar yolculuğa
B : O senin problemin

(Tren gelir ve doğal olarak yanıma oturdular )

K : Sen hangi durakta iniyorsun?
B : İşte şu sondan 8.durakta
K: Müthiş bir bünyen var senin .
B:Aynen öyle

(4-5 dakikalık sessizlik ve...)

K: Sen nerelisin?
B: Tekirdağlıyım . Sende de Karadenizli tipi var .

#Not : Tahmin oyunu sohbeti ilerletmenizi sağlar#

K: Doğru bildin . Sence nereliyim?
B: (Birkaç il saydım ve tutmayınca...)
K:Ben Ordu’da yaşıyorum ama Samsun’da doğdum ve aslen Giresunluyum .
B: Epey bir karışıkmış senin durumun

(5 dakikalık bir sessizlik ve diğer kızı da muhabbete alıyorum...)

B: Sen hangi kitapları okursun
K2: Aslında ben polisiye kitapları okumayı seviyorum .
B: Ben de genelde Ahmet Ümit’in kitaplarını okuyorum. Var mı senin başka bildiğin bir yazar ?
K2: Agatha Christie aslında çok iyi...
K : Ben beyinsizim ya konuyla hiç alakam yok . Çok sıkıcı konuşuyorsunuz .
B : Dert etme. Sende okursun olur biter .

( Durağa yaklaşırken...)

K : Ben 1 haftalığına memlekete gidiyorum . Görüşemeyeceğiz o yüzden . Arkamdan ağlama tamam mı?
B: Göbek atıcam .

Biraz uzun oldu ama detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştım. Bu sette eksikliğim veya yaptığım yanlış birşey varsa belirtirseniz sevinirim.

Ve kafama takılan bir soru var. Kızlar yanıma gelince genelde 10 yaşındaki küçük kızlar gibi davranmaya başlıyor ve çok konuşuyorlar . Akıllarına ne gelirse söylüyorlar . Ve ben dert dinleyen Meriç konumuna düşmekten korkuyorum . Ve neden bu kadar konuştuklarını da anlamıyorum? Neden olabilir?

sezsizlik çok kötü bence. ve rahatsız ediyor bu yüzden ben de herkesden fazla konuşurum sessizlik gitsin diye. ayrıca hiç de eğlenceli değil sesizlik.

kız 10 üzerinden kaçtı onu yazmamışsın tek hata burada XD. ayrıca kızın özelliklerinden bahset bence.

sezsizlik çok kötü bence. ve rahatsız ediyor bu yüzden ben de herkesden fazla konuşurum sessizlik gitsin diye. ayrıca hiç de eğlenceli değil sesizlik.

kız 10 üzerinden kaçtı onu yazmamışsın tek hata burada XD. ayrıca kızın özelliklerinden bahset bence.
Dostum . Sessizlik olayı cinsel gerilimi arttıran bir olay ve genelde betalar bu gerilimi kaldıramayıp konuşmaya başlıyor . Tabii sözüm meclisten dışarı.

Bu arada kız HB 5.5-6 arası ve kapalı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8