Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kendimden büyük kızlar

Beyler,ben hep kendimden yaşça büyük kızlardan hoşlandım sevgili oldum vs. Bu ilerde çok sorun çıkarır mı?Çünkü genel de erkek büyük kız küçük olmalı düşüncesi var ülkemizde

Beyler,ben hep kendimden yaşça büyük kızlardan hoşlandım sevgili oldum vs. Bu ilerde çok sorun çıkarır mı?Çünkü genel de erkek büyük kız küçük olmalı düşüncesi var ülkemizde
Eğer çıktığın sevgili olduğun kızlar bu durumu garipsemiyorlarsa sorun yok demektir milletin ne dediğine aldırış etme

Benim de oldum olası böyle bir içgüdüm var.Olgun kızlar daha çok ilgimi çekiyor nedense.Aklıma yaşadığım bi olay geldi.Geçen yaz Ege turuna katılmıştım.Turun ikinci gününde tekne turuna çıkıp ada sahillerini dolaşıp demir atıp yüzüyorduk.Geminin en üst katından atlamak için tüm cesaretimi toplayıp çıkmıştım ve orda 35-40 yaşlarında vücudu fit karamel renkli saçlı bir bayan vardı.Atlamak istiyordu ama cesaret edemiyordu.Ben de yanında durmuş atlayacaken bi güç bana kadına dönüpşu sözleri söyletti:"Gözlerini ve burnunu kapatıp kendini aşağı bırak" dedim.Kadın da hemen bana dönüp "ya nasıl yapacam" gibisinden bişeyler söyledi ve ben de sen dediğimi yap yaparsın başarırsın falan diyerek kadını gaza getirdim ve atladı.Daha sonra bana atla hadi dedi atla bak çok eğlenceli falan dedi ve ben de atladım.Daha sonra o günün akşamı full o kadınla hatta turdan dönene kadar o kadınla takıldım :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8