Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kendimden Nefret Etmem

Ben 18 yaşında liseyi bitirmiş üniversiteye gidecek biriyim ve etrafımdaki insanlar bana saygılı , kültürlü , yakışıklı vb. diyorlar ama ben yine de kendimi sevmiyorum . Sevmememin nedeni ise vücut yapım. 188 boy var ama kilom 69. Sarışın ve mavi gözlü olmak ise ne artı kazandırır bilmiyorum . Ve kendimi çıra gibi gördüğüm için kızlara yaklaşamıyorum ve doğal olarak sevgilim , flörtüm hiç olmadı . Aksine kızlar bana yürümeye çalışıyor ama çerçevemi Çanakkale savaşındaki askerler gibi koruduğumdan direkt olarak benden soğuyorlar ve uzaklaşıyorlar . Benim düşüncem : “Eğer fiziksel açıdan iyiysen kızlar sana gelir ama eğer değilsen kızlar sana hiç gelmez ve değerin yoktur .” Bunun sonucu olarak da hep kendimi kasıyorum istediğim gibi serbest ve sakin davranamıyorum . Şu anda Gümbet’teyim ve etrafımda bir sürü kız ve gelen ilgi işaretlerine rağmen konuşmuyorum , konuşamıyorum .

Biraz içimi döktüm ama bana yardımcı olursanız çok sevinirim .

Kanka kızların fiziksel olarak baktığı doğru çünkü insanlar güzel,hoş,yapılı,sportif ve seksi bir vücudu severler bu da kızların senden etkilenmesini ve sana bakma İHTİMALİNİ ARTIRIR.Önemli olan KARAKTERDİR ve kızlar bu tür erkeklerden hem etkilenir hem de isterler.Karakterin düzgünse fizik kız için pek te bir önem arz etmez.

Jhonny Bravo çizgi filmindeki Jhonny kaslı,yapılı,yakışıklı,vücut olarak çekici bir erkek ama kızlar onu beğenmiyor çünkü Jhonny aptal,komik olmayan beta bir erkek...

Kasma konusuna bakarsak her şeyi yanlış yaparak öğrenirsin.Hata yapman sana fayda sağlar ve aynı hataları yapmanı engeller,bu da seni alfa olma yolunda ilerletir.

Kasma konusunda diyeceğim son şey sende sanırım özgüven sıkıntısı var.Özgüven de kazanman gerekiyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8