Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kendime geldiğim gün

Normalde bunu sağlam bi vücut, güzel bi sosyal çevre ve derslerimde başarıyı elde ettiğim zaman açıcaktım ama uzun zamandır girmiyordum foruma yazmak istedim. Bunun en büyük sebebi telefonumun bozulmasıydı, yatağa atılan bir telefonun iç ekranı nasıl kırılabilir aklım hayalim almıyor. En son açtığım konularda genellikle dert yanıyordum. Çıkacağını sanmam ama hatırlayan varsa bir kız vardı ayrılmıştı beni siklemiyordu felan filan. Yaşımın vermiş olduğu durum, o an ki ruh halim ve yalnızlığım gerçekten o tür yazıları ortaya çıkarıyordu. Ruh halim çok çabuk değişiyordu, forumda dert yandıktan sonra o kadar üzülmüyordum bazen. Şu an ki durumum nasıl? Ben her anlamda güçlü bir insan olmak istiyorum, gerek vücut, gerek manevi anlamda. Bunun için spor salonuna yazıldım. 15 küsür civarı kilo almam gerekli. Daha sonra definasyonla parçalanıp, daha ince bele ve daha ince bir vücuda sahip olmak amacım. Öğrendim ki, insanlar ilk aşamada lafa değil fiziki güce bakıyor, kız erkek fark etmez gerçek bu. Hemde aynaya baktığımda vücudumu beğenmiyordum, güzel kıyafet giysem bile kötü gözüküyordu. Spor salonu ilk aşamam oldu, daha sonrası çevrem ve derslerim kaldı. Dersler hakkında ne yapacağım hakkında şu an bir bilgim yok, bir program hazırlamayı düşünüyorum fakat okulda 10 saat ders görüyoruz ve adamın kafası sikiliyor. Bazen 10 saat bölüm oluyor, bir deney 5-6 saat sürüyor üstüne raporu felan istek kalmıyor. En azından günde 1 saat çalışıp, 1 saatte üniversite sınavına çalışmayı düşünüyorum. Gerekirse rehber öğretmenine gideceğim, onun verdiği programa bu sefer uyacağım. Bu hem disiplin sağlamak için güzel olur, hemde kişisel gelişimim için. Geçmiş senelerdede almıştım fakat uymamıştım. Bu sene yeniden kapısını çalacağım, utandım amk :D Çevrem kaldı, spor salonunda bir kaç arkadaş edinirim diye düşünüyorum, fakat samimiyet nasıl arttırabileceğimi bilmiyorum. Bu sadece orda ki insanlar için geçerli değil, okul olsun, dışarısı olsun başka bir yer olsun tanıştığım elemanlarla samimiyet kuramıyorum. Yükseltemiyorum, bunun için ne yapabilirim? Dersler, spor ve başka konular hakkında önerileriniz var ise açığım.

Bu sadece orda ki insanlar için geçerli değil, okul olsun, dışarısı olsun başka bir yer olsun tanıştığım elemanlarla samimiyet kuramıyorum.
Erkekler arası samimiyet kadınlara yaptığımızın tersi ile başlar yani salonda Senin yaşlarında yalnız çalışan birisini mi gördün usul usul yaklaş sor ne zamandır çalışıyorsun adamın fiziğine göre İltifat et ya da eğer hâla fiziği tam değilse yalnız mı geliyorsun diye sor sonra partnerlik teklif et beraber gidin salona beraber çalışın spor salonu kolay iş gidersin adamın kollarına iltifat edersin samimiyet başlar.
Ama lise ortamı... o konuda bir bilgim yok çoğunlukla boş yapanların yüceltildiği dönemlerdeyiz şu an
Karı kız istiyorsan oyundan önce tipin gerektiği (ama her zaman oyun kazanır)
Sosyal ortam istiyorsan eğlenceli vurdum duymaz bir tip olman lazım ki böyle bir insan değilsen bu da karakterinden taviz vermektir ve yanlıştır.

Erkekler arası samimiyet kadınlara yaptığımızın tersi ile başlar yani salonda Senin yaşlarında yalnız çalışan birisini mi gördün usul usul yaklaş sor ne zamandır çalışıyorsun adamın fiziğine göre İltifat et ya da eğer hâla fiziği tam değilse yalnız mı geliyorsun diye sor sonra partnerlik teklif et beraber gidin salona beraber çalışın spor salonu kolay iş gidersin adamın kollarına iltifat edersin samimiyet başlar.
Ama lise ortamı... o konuda bir bilgim yok çoğunlukla boş yapanların yüceltildiği dönemlerdeyiz şu an
Sosyal ortam istiyorsan eğlenceli vurdum duymaz bir tip olman lazım ki böyle bir insan değilsen bu da karakterinden taviz vermektir ve yanlıştır.
Kadınların tam tersi dediğine göre erkek arkadaşlarımızı siklemelimiyiz diyorsun ? Bunu her yaptığımda bana kolay ulaştıkları için yalnız kalıp biryerlere çağırılmıyorumda

Kadınların tam tersi dediğine göre erkek arkadaşlarımızı siklemelimiyiz diyorsun ? Bunu her yaptığımda bana kolay ulaştıkları için yalnız kalıp biryerlere çağırılmıyorumda
Baskın bir tip değilsin o zaman herhangi bir ortamda arkadaşlarin buluşacakken seni çağırmıyorsa üç sebep var
1-)Baskın bir tip değilsin akıllarına bile gelmiyorsun
2-)Sürekli negatifsin insanları küçümsemeye çalışıyorsun dolayısıyla Senden haz almıyorlar
3-)Arkadaşlarını seçememişsin

Lise ortamı gerçekten beter, geleceğim dönemi sikeyim diyorum içimden. Ne kadar boş konuşan, karakterisiz, yüzsün insan varsa baş tacı çözemedim bunu. Vurdum duymaz bi karaktere pek sahip değilim, gerektiği yerde gerekli davranışı sergilerim. Ortamlarda genelde sessiz duruyorum, fakat bu olay şu anki çevremde işe yaramıyor. Yeni bir çevre kurmam gerekiyor, spor salonundan biraz umudum var, orda tanıştıktan sonra gene yalnız kalacağım. Samimiyetimi arttıramıyorum, en büyük sorunum bu. Eskiden tanışamıyordumda, artık aştım onu. Aklımda bir arkadaşımla yeni bi tayfa kurmak var, okul içi olsun okul dışı olsun beraber takılabileceğim insanlar. Böyle bir şey istiyorım. bazıları var heryerde tanıdığı çıkıyor samimilerde bunlar nasıl yapıyor bu işi? Kız konusunda en son tcmayı okumuştum son 80 küsür sayfa kalmıştı boş yapıyordu okumadım bende. Pandoranın kutusunu okumaya başladım, sonrasında oyun kitabını okuyacağım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8