• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

kendimi bulamıyorum

Al benden de o kadar ,ama sanırım sırf bu düşünceler yüzünden daha fazla kapılıyoruz bu duruma ,pozitif düşünüp yaşamak lazım yazında kendimi gördüm resmen ,olgunlaşmak da olabilir bu yaşadığımız şey karakterimiz oturuyordur belki

mertinho

Üye
Al benden de o kadar ,ama sanırım sırf bu düşünceler yüzünden daha fazla kapılıyoruz bu duruma ,pozitif düşünüp yaşamak lazım yazında kendimi gördüm resmen ,olgunlaşmak da olabilir bu yaşadığımız şey karakterimiz oturuyordur belki
olgunlaşmakla ilgisi olabilir çünkü karakterim çok git gelli bazı davranışlarım kendime cıvık gelmeye başladı midemi bulandırıyor fakat insanlar saçma veya çocukça davrandığımı söylemiyor sorduğumda

mertinho

Üye
Gerçekten kaliteli okumuş bir aileden gelen bir insan neden yazı yazmayı bilmez ki :)
Çok sık bilgisayar başında değilim dostum. Açıkcası, Türkçe dersim de yeteri kadar iyi düzeyinde. Fakat burası bir sanal alem olduğu için işime gelmiyor.