• Kendi makalenin yüzlerce kişiye ulaşmasını ister misin? Cevabın evetse en güzel makaleni gönder ve blogda senin adına yayınlayalım.

Kendimi değerli göremiyorum

Dostum mükemmelliyetten bahsetmiyorum ya elin kültürsüz kekosu bile benim istediklerime sahip ama ben istediklerimi bir türlü gerçekleştiremiyorum burda bir sorun olduğunu düşünüyorum tamam eyvallah haklısın herkes dışarıya yansıttığı gibi değil ama her gece arkadaşım yok , eski sevgilimi özledim diyecek duruma düştüklerinide sanmıyorum depresyon halindeyim denilebilir istediklerimi alamayınca daha da kötüleşiyorum. Kendi gücümü zihnime kanıtlayamıyorum ve boşluğa düşüyorum beynim kendisiyle kavga ediyor içerde şöyle anlatmam daha doğru olur

Ben - sen geliştin git bir ortamın lideri ol , istediğin kızlarla istediğini yap , insanlar peşinde koşsun
Bilinçaltım- ulan amınakoyduğumun yıkığı daha sevgili yapamıyorsun son konuştuğun kızdan kız malın teki olmasına rağmen engel yedin senin neren değerli ki insanlar seni siklesin kimse seni hayatına dahil etmek istemiyor ki aq çocuğu hayata küsüp evinde yalnızlıktan öl ya da milletin peşine takılıp kendini itibarsızlaştır.

Yazı boyutuna bakarak bile hangi tarafın daha baskın durduğunu görebilirsiniz
Sevgili yapmak marifet değil 100 kıza sorsan en az 1 iyle olursun, değiştiremeceğin şeyi benimse,kabullen engel yemişsin haketmişsindir haketmemişindir farketmez amacın bir sonraki kızda engel yememek olsun. Geçmişi değiştiremezsin, geleceği göremezsin, elinde bir tek şu an var onu kullan. İstemeyen sen ol, istenmeyen değil.

Sevgili yapmak marifet değil 100 kıza sorsan en az 1 iyle olursun, değiştiremeceğin şeyi benimse,kabullen engel yemişsin haketmişsindir haketmemişindir farketmez amacın bir sonraki kızda engel yememek olsun. Geçmişi değiştiremezsin, geleceği göremezsin, elinde bir tek şu an var onu kullan. İstemeyen sen ol, istenmeyen değil.

Dostum videoyu tam olarak anlamadım özellikle uyuşma ve bardağı yere bırakma kısmını ne yapayım sürekli geçmişin üstüne mi gideyim uyuşup hissetmemek için anlamadım gitti. Ve asıl sorunum istediklerimi nasıl alıcağımı bilememem stresim değil başarılı olamadıkla hep sürücek zaten

Dostum videoyu tam olarak anlamadım özellikle uyuşma ve bardağı yere bırakma kısmını ne yapayım sürekli geçmişin üstüne mi gideyim uyuşup hissetmemek için anlamadım gitti. Ve asıl sorunum istediklerimi nasıl alıcağımı bilememem stresim değil başarılı olamadıkla hep sürücek zaten
Stres olarak algılama kötü düşünce vb. olarak düşün, ne kadar çok kafanda düşünür onlara devam edersen daha da kötüleşir.