Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kendimi Kanıtlama İhtiyaci

Reis o boku bende yiyorum. yapman gereken basit. Evet haklısın de geç. karşındaki adam haklısın lafını münakaşa edemeden alabildiği için kendisini aptal olarak hissedecektir.

Benim açtığım konulardan bile boş bir konu bu :D

Ne yapman gerektiğini sen de biliyorsun.Çok şey okudun öğrendin.

Bence gece yatmadan önce hayali bi "Mükemmel Erkek" oluştur kafanda onunla konuş(Ben böyle yapıyorum).

Eyy mükemmel erkek sana bir sorum olacak
Aslinda cok gelistim ama nedense kendimi kanitlama ihtiyacina giriyorum cogu konuyu hic takmam ama kiz konularinda takiyorum cunku basarimi ve potansiyelimi genelde arkadaslarim goremiyor yaptiklari bos yorumlar hosuma gitmiyor. Boyle alin bu kizi nasil tavlayacagim gelin simdi diye girisim yapmak istiyorum herkesin onunde birkac kisi yaptigimda basarili oldugumu gordu yanimda bir arkadasim vardi cocugun yorumu tamam numarasini verdi de bulusamazsiniz bence oldu kizla sanalda kimyamiz uymadi gercekten bulusamadik simdi cocuk hakli ciktigini dusunuyor mesela boyle durumlara sinir oluyorum cunku bilmiyorlar simdi gitsem guzel biriyle hemen iliski kurabilirim aslinda disaridan tanimadigim biriyle bunu gorsunler istiyorum maalesef.

Mükemmel Erkek:Bunu yaptığına inanamıyorum.Kendini kanıtlamaya çalışmanın mantığa uymadığını sen de biliyorsun.Hala insanların ne düşündüğünü umursuyorsun ki hala kendin olamadın.Yapma.

Benim açtığım konulardan bile boş bir konu bu :D

Ne yapman gerektiğini sen de biliyorsun.Çok şey okudun öğrendin.

Bence gece yatmadan önce hayali bi "Mükemmel Erkek" oluştur kafanda onunla konuş(Ben böyle yapıyorum).

Eyy mükemmel erkek sana bir sorum olacak

Mükemmel Erkek:Bunu yaptığına inanamıyorum.Kendini kanıtlamaya çalışmanın mantığa uymadığını sen de biliyorsun.Hala insanların ne düşündüğünü umursuyorsun ki hala kendin olamadın.Yapma.

hahah bunu sadece ben yapıyorum sanırdım.

bazen benim daha gelişmiş, üst versiyonumu hayal ediyorum ve "acaba o şu an burda olsaydı ne derdi?" diye düşünüyorum. ardından onun gerçekten var olduğunu ve karşımda oturduğunu düşüp konuşmaya başlıyorum..

deliriyor olabilirim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8