Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kendimizle dalga geçerek makara yapmak

Philliscan

Kuzey yıldızı yine tüm ihtişamıyla parlıyor 🌟
Bu gün forum istanbulda yaşadığım bir olaydan doğru aklıma gelen bir soru
Burger kingdeyim tekim oturuyorum yemek yerken bir kadın geldi ve sandalyeyi gösterip sandalye boş mu acaba dedi
bizimde arkadaşlar arasında boş adam makaramız var (saçmalığı sorgulamayın)
Hemde benim kadar dedim ağzımdan kaçtı sonra güldüm
Kız böyle bir kaç saniye daha baktı güldü ve oturdu karşıma
Oturma ücreti olarak bir ranch sosu isterim dedim sırıtarak
Verdi bende bir kaç soğan halkası verdim ona sonrasında bayağı konuştuk instagramını aldım.

Olayı anlattım şimdi asıl soru bu ;
Set açarken açılış yaparken yada muhabbet ederken ara sıra kendimizle dalga geçip mizah yaparsak(dozunda kendimizi yerden yere vuralım demiyorum aq x) )
Bu konuşma sırasında + puan olur mu ?
Yoksa sadece kızın ilgisini çekmiş olabilme ihtimalim yüzünden mi konuşma devam etti ?
Çünkü onu konuşmaya zorlamadım hatta başımdan savmak amaçlı rastgele öyle bir şey söyledim
Ama kız bayağı ilgili davrandı sonra.
Bu arada bu gün bu iki kitabı daha aldım okuduğumda forumda birisine verebilirim :)

Ekli dosyalar

• BD615A35-F42E-467A-A400-A8CCA25F6729.jpeg
    BD615A35-F42E-467A-A400-A8CCA25F6729.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
ya şimdi kendinle dalga geçme şeklin önemli. "ben salağın biriyim yaa of ne yapsam acaba" gibisinden söylersen bu olumsuz olur.

ama sempatik bir şekilde kendine kulp takarsan bu özgüvenli olduğunu gösterir ki bunu bende çok sık yaparım.

yani "mükemmel görünmeliyim" gibi takıntılarım yoktur. gerek karşımdakiyle gerekse kendimle dalga geçebilirim. aşırıya kaçmamak şartıyla normal bir durum. ayrıca şu sözü de buraya bırakmak istiyorum, aklınızda bulunsun:

"güldüren olmakla, gülünen olmak arasında fark vardır"

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8