Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kendinden büyük kızı arzulamak

Kendimden yasça büyük bir kıza takmış durumdayım.Biliyorum hiç birşey de takıntılı olmak iyi değil ama ne bileyim çevremde kendi yaşıtlarım çok salakça geliyor.Yada ben ulaşamadığım şeye daha çok ilgi duyuyorum.Mantığım böyle birşeyin mümkün olmadığını fısıldasada kendime sonsuz güveniyorum.Tamam çok merak ettiniz kız benden 5 yaş büyük.Kız aradaki yaş farkını biliyor.Bugüne kadar betaca bir hareket sergilemedim ama kız 24 yaşında işi ve belli miktar parası var.Yani malesef şimdilik benden ''güç'lü durumda.E haliyle rakiplerimde işini gücünü almış yaş ve para bakımından kadından anlamasada maskülen erkekler.Ama anlamadığım nokta kızla resmen flört ediyoruz.Aramızda bir bağ var ve bugunlerde dokunmaya başladım.Kısaca kafam karışık durumda bu kız neden benle bu durumda daha önce böyle bir tecrübe yaşayan varmı acaba?

Ben olmadım ama kız benden 3 yaş büyüktü. Arkadaşımdan numaramı isteyip konuşmak istedi ben reddettim ama kız hani ortamında olsa dikkat çekici bilgiler kız. Sebebini bilmiyorum ama hani öyle çok iyi bir durum olmaz çünki yaşça büyük kız otomatik olarak seni daha çok yönetmeye meyillidir. O yüzden ben tavsiye etmem

Normalde pek tavsiye edilmez ama onu yönetebilirim diyorsan kızla takılmaya devam et. Zevkini çıkarmaya bak.

Aynısını bende yaşıyorum kız benden 5 yaş büyük staj yaptığım hastanede işe aldırdım kızı maddi durumlarının çok iyi olmadığını biliyorum ama tabiki kızı işe aldırdığım için benden daha güçlü konuma geldi farkında ama bunu ona hissetirmiyorum hastanedeki tüm çalışanlar nerdeyse dişi çünkü çocuk hastanesi bu yüznden doktorlar dahil ,diyetisyen hasta kayıtçılar hepsiyle iletişim halindeyim özellikle diyetisyenimi bile bayan seçtim ve bana ilk günden bir sürü sır verdi :) herkezin bana istemeden muhtaç olduklarını biliyorum fakat bu benden büyük kızı gerçekten tavlamak istemiyordum taki erkekler. Tuvaletine kadar girip teşekkür bağabında beni dudaktan öpene dek galiba nöral ağlarımı canlandırdı kavaşe :) kız bir yolunu bulup benle sürekli temas halinde ve çok ileri gitmiş durumda ki onunla ilgelenmiyorum diye anneme bile benim konumu açmış birisi ve bence benim hayatımdaki en tehlikeli dişilerden birisi nasıl bir yol çizeğimin planını yapmadım ama uzun vadede çok hasarlı çıkıcam kısa vadede her istediğimi yaparım fakat tatmin olurmuyum bunun cevabını veremiyorum...

Aynısını bende yaşıyorum kız benden 5 yaş büyük staj yaptığım hastanede işe aldırdım kızı maddi durumlarının çok iyi olmadığını biliyorum ama tabiki kızı işe aldırdığım için benden daha güçlü konuma geldi farkında ama bunu ona hissetirmiyorum hastanedeki tüm çalışanlar nerdeyse dişi çünkü çocuk hastanesi bu yüznden doktorlar dahil ,diyetisyen hasta kayıtçılar hepsiyle iletişim halindeyim özellikle diyetisyenimi bile bayan seçtim ve bana ilk günden bir sürü sır verdi :) herkezin bana istemeden muhtaç olduklarını biliyorum fakat bu benden büyük kızı gerçekten tavlamak istemiyordum taki erkekler. Tuvaletine kadar girip teşekkür bağabında beni dudaktan öpene dek galiba nöral ağlarımı canlandırdı kavaşe :) kız bir yolunu bulup benle sürekli temas halinde ve çok ileri gitmiş durumda ki onunla ilgelenmiyorum diye anneme bile benim konumu açmış birisi ve bence benim hayatımdaki en tehlikeli dişilerden birisi nasıl bir yol çizeğimin planını yapmadım ama uzun vadede çok hasarlı çıkıcam kısa vadede her istediğimi yaparım fakat tatmin olurmuyum bunun cevabını veremiyorum...

Dengesiz şey seni :) :)

Ben 15 yaşındayken (red pill ile ilk tanışmalarım) benden 3-4 yaş büyük bir kızla sevgili olmuştum. 2 yıl beraber olduk. Kadınlar konusunda özellikle cinsellik konusunda çok değerli şeyler öğrendim. Ama aynı zamanda çok acılar çektim. Uzun vadede zarar verse de daha uzun vadede senin acıya direncini geliştireceği için ve kızlar ile ilgili herkesin sahip olamayacağı bir tecrübe yaşayacağın için kızı kaçırmamanı öneririm.

Kızdan üstün olduğunu düşünüyorsan ve onu taşıyabilecek olgunluğa sahipsen ilişkiye başla derim.
Ama yaşça büyük olduğu için gerek onun hayata bakış açısı,gerek tecrübesi senden büyük olacağından senin tecrub sizliginden kaynaklanan uygunsuz davranışlarda bulunmalarin olabilir.
Kararı sen ver.
Pişman olursan enerjin düşecektir.
Kimse burada senin enerjinin düşmeni istemez.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8