• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Kendine güveninizin tavan yapmasını mı istiyorsunuz ?

N.R

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Açıkçası şunu söylemeliyim ki bu görev herkese gelmez yapanlar nadir insanlardır fakat artık hiçbirşeyden utanmaz hiçbirşeyi kolay kolay umursamaz. 3 adet seçeneğiniz var ;

Bir kızın yanına gidip konuşmanın ortasında yüzüne hapşurmak.

Dilenmek (güzel kıyafetler ile).

Yüzünüze sürdüğünüz sümük ile 1 gün boyunca dolaşmak.

Bu 3 seçenekte insanı yerin dibine sokan olaylardır. Bunları yaptığınız zaman bir insanın düşebileceği en rezil durumlardan bir kaçını yaşamış olacaksınız ve diğer yaşayacağınız rezil durumlarda üzülmeyeceksiniz zira zaten en boktan olaylar başınıza gelmiş.

İyi forumlar dilerim.

hesoyam

Üye
Katılmıyorum. Sonra adımız mala çıkacak. Geçen hafta bizim okulda çocuk tuvaletini yaparken dengesini kaybetmiş bokunun üstüne düşmüş. Görenler 1 hafta boyunca dalga geçecek. O zaman bu çocuk dünyanın en özgüvenli çocuğu mu olacak yoksa bu olay travmaya mı gidecek. Düşünsene bir kızla tanışıyorsun o sana aaa sen o boka düşen çocuk değilmiydin sjsj derse ne diyecen hava soğuktu g*tüm donmuştu boktanda buhar çıkıyordu ısınayım diye oturdum mu diyecek.

TheRipper

Fahri Üye
Açıkçası şunu söylemeliyim ki bu görev herkese gelmez yapanlar nadir insanlardır fakat artık hiçbirşeyden utanmaz hiçbirşeyi kolay kolay umursamaz. 3 adet seçeneğiniz var ;

Bir kızın yanına gidip konuşmanın ortasında yüzüne hapşurmak.

Dilenmek (güzel kıyafetler ile).

Yüzünüze sürdüğünüz sümük ile 1 gün boyunca dolaşmak.

Bu 3 seçenekte insanı yerin dibine sokan olaylardır. Bunları yaptığınız zaman bir insanın düşebileceği en rezil durumlardan bir kaçını yaşamış olacaksınız ve diğer yaşayacağınız rezil durumlarda üzülmeyeceksiniz zira zaten en boktan olaylar başınıza gelmiş.

İyi forumlar dilerim.
İğrenç bir öküz olmak istiyorsanız uygulayabilirsiniz diye eklemeyi unutmuşsunuz.

FromendD

Üye
Bunları ekstra yapmak saçma neden yapasın ki yapcaksan öyle şeyler değilde mesela kalabalık bir yerde bağırarak şarkı söylenebilir,rezil olduğunuz zaman zaten rezil olmak istiyordum denebilir kıza hapşurmak ve sümükle bir gün geçirmek nedir dghjskdfhsfl

mihsekersi

Üye
amına koyim sizde tanınmadığınız, uzak bi yerde yapın bunları, ben kardeşe katılıyorum

holyQb

Üye
kendi çevrenizde yapmadığınız sürece katılıyorum.

Emirbey

Üye
Bu konu bana Will Smith’in “The Hitch” filminden bir kareyi anımsattı. Kesinlikle tavsiyedir beyler:)

Muglali

Üye
Yakın olup seni tanıyan insanlara bunu yapıp kendini rezil etmiyorsan sorun yok.