KESİŞİP YÜRÜMEME SORUNSALI

Katılım
25 Nisan 2018
Mesajlar
222
Beğeniler
149
Şehir
Bursa
#1
Evet arkadaşlar yine bir yazı yazmak istedim çünkü aklımda birçok soru var.Okulda 4-5 kızla sürekli kesişiyoruz ne zaman onlara baksam bana bakıyo oluyolar (bazıları utanıp yüzünü çeviriyo anlıyorum) şimdi ben gidip bu kızlara gidip açılmıyorum 3ü güzel 2 side fizikten kurtarıyolar yani bayağdır bakışıyoruz ama ilerleme yok..

Şimdi bu kızlar beni korkak bir beta sanıp vazgeçerler mi merak ediyorum hala kesiyolar ama anlamadım ne olacak.Tavsiye bekliyorum arkadaşlar..

unnamed.gif
 
Son düzenleme:
Katılım
17 Nisan 2018
Mesajlar
10
Beğeniler
17
Şehir
İzmir
#5
Sana davetiye atıyorlar direk açılış yapmasan bile dolaylı yoldan etraftaki herhangi bir olay üzerinden konu açabilirsin.Amaç karşılıklı iletişimi başlatmak.En azından pratik olur mükemmeli düşünmene gerek yok sadece git ve deneyim kazan.Bunu yapmazsan evet kafada eliyorlar seni bi süre sonra bundan iş çıkmaz diyip.
 
Katılım
25 Nisan 2018
Mesajlar
222
Beğeniler
149
Şehir
Bursa
#6
Arkadaşlarımız ortak olduğu için aynı masaya filan oturuyoruz konuşmuşluğumuz da var ama beni ekstra bir adım atma gibi bir çabam olmadı.Yarından itibaren yürüyeceğim kızlara verdikleri geri tepkiye göre hareket edicem tabii ONeitis olmamakta lazım onlara korkak olmadığımı gösterdikten sonra duruma göre çevireceğim tabağı. ;)
 
Üst