• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

KESİŞİP YÜRÜMEME SORUNSALI

Evet arkadaşlar yine bir yazı yazmak istedim çünkü aklımda birçok soru var.Okulda 4-5 kızla sürekli kesişiyoruz ne zaman onlara baksam bana bakıyo oluyolar (bazıları utanıp yüzünü çeviriyo anlıyorum) şimdi ben gidip bu kızlara gidip açılmıyorum 3ü güzel 2 side fizikten kurtarıyolar yani bayağdır bakışıyoruz ama ilerleme yok..

Şimdi bu kızlar beni korkak bir beta sanıp vazgeçerler mi merak ediyorum hala kesiyolar ama anlamadım ne olacak.Tavsiye bekliyorum arkadaşlar..

unnamed.gif

Son düzenleme:
Sana davetiye atıyorlar direk açılış yapmasan bile dolaylı yoldan etraftaki herhangi bir olay üzerinden konu açabilirsin.Amaç karşılıklı iletişimi başlatmak.En azından pratik olur mükemmeli düşünmene gerek yok sadece git ve deneyim kazan.Bunu yapmazsan evet kafada eliyorlar seni bi süre sonra bundan iş çıkmaz diyip.

Arkadaşlarımız ortak olduğu için aynı masaya filan oturuyoruz konuşmuşluğumuz da var ama beni ekstra bir adım atma gibi bir çabam olmadı.Yarından itibaren yürüyeceğim kızlara verdikleri geri tepkiye göre hareket edicem tabii ONeitis olmamakta lazım onlara korkak olmadığımı gösterdikten sonra duruma göre çevireceğim tabağı. ;)