Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kilit Metodu -Dişiyi kendinize bağlayın

N.R

Bu metodu büyük ihtimalle ben buldum zira bununla ilgili biraz araştırma yaptığımda böyle bir şey hakkında hiçbir şey yazmadığını farkettim. Kilit metodu herkese gitmez ilk olarak bunu söyleyeyim. Sağlam özgüven , otorite ve baskın bir ses tonu ile kolaylıkla yapılabilir.

Not : Bunu herhangi bir dişiye yaparsanız sapık damgası yiyebilirsiniz. En azından ilişkinin 1 ayının geçmesine bakın ve kızı eve çağırın.

Dişiyi eve çağırdıktan sonra 1-2 saat boyunca güzel vakit geçirmenizi tavsiye ederim. Beraber yemek yapabilirsiniz , dans edebilirsiniz (müzik ilgi alanım olduğu için yaptığım bir kaç parçayı dinletir ardından dans ederim). Kadının modu iyicene yükseldi ve o aşk sarhoşluğu denilen olaya geçtiğini varsayıyorum(bu belirtiler yok ise bir yarım saat daha uzatın yine de tık yoksa asla ve asla bu taktiği uygulamayın).

Dans bittikten sonra benim yaptığım 2 olay var size hangisi uyarsa yapabilirsiniz veyahutta doğaçlama da yapabilirsiniz.

1- Kucağa veya omuza alıp kanepeye veya yatağa bırakmak.

2- Gözlerini kapatmasını söylemek.

İlk olarak 1. durumu ele alalım , genel olarak yatağı tercih ederim fakat dediğim gibi kanepe de iş görür. "Dövüş sanatları ile ne kadar ilgili olduğumu biliyorsun ve sana özel 1 teknik göstereceğim fakat aramızda kalsın başkalarına söylemek yok" diyerek göz kırpıyoruz , ardından üstüne çıkarak ayaklarını ve ellerini hareket ettiremeyecek fakat canı da acımayacak bir şekilde kendi ellerimiz ve ayaklarımızla kapatıyoruz.

Ellerini tutarak "Bu hareketin en hoşuma giden kısmı kilite aldığımız kişinin yapacak hiçbir şeyi olmamasından kaynaklanıyor , ne kadar çırpınırsa çırpınsın asla o kilitten ayrılamayacağını ve uzaklaşamıyacağını bildiğinden ötürü kendini koy verir. Kilit altına alınmış kişi ne zaman onu görse veya ne zaman onu düşünse o an ona yaptığı kilit aklına gelir ve o kilitten tekrardan uzaklaşamayacağını ve ayrılamayacağını anlar." diyerek 2-3 saniye boyunca dişinin gözlerine odaklanıyoruz ve dudaklarımızı dişinin dudaklarına sürtüyoruz. Burada ki en önemli nokta asla ve asla sizi öpmesine izin vermemeniz (böylelikle zihninin kilite yakalandığını farketmesini sağlarsınız.)

İkinci durumu çok sık yapmam bu yüzden tepkiler hakkında fazla bilgi veremeyeceğim fakat çoğundan olumlu sonuç aldım ama şunu demeliyim ki eğer fırsatınız varsa 1. durumu kullanın , olay yine aynı fakat diyaloglar ve hareketler değişecek sadece. Dişi gözünü kapattıktan sonra gene aynı sözleri söylüyoruz "dövüş sanatları ile ne kadar ilgili olduğumu biliyorsun ve sana özel 1 teknik göstereceğim fakat aramızda kalsın başkalarına söylemek yok ve göz kırpmak tabiki.

Ayakta olduğumuzdan dolayı hareket bu sefer değişecek doğal olarak , arkasına doğru geçerek gözünü ne olursa olsun açmamasını söylemeniz yeterli olacaktır. Arkasına geçtikten sonra (ben bu hareketi nasıl betimleyeceğim hiçbir fikrim yok :D.) kollarını çiçek ol pozisyonuna getirerek tutuyorsunuz ardından bacaklarınızı bacaklarını hareket ettiremeyecek bir pozisyona sokuyorsunuz. "Bu harekette en hoşuma giden şey kilite aldığımız kişiye karşı üstün bir güç kurmamızdan kaynaklı. Baksana kolların kollarımın arasında hareket ettirebiliyormusun ? Hayır peki ya bacaklarını ? Hayır. Şu an kilite aldığımız kişiyi tamamen kendimizin üstün bir durumda olduğunu gösterdik ve kilitteki insanın yapacağı hiçbir hareket yok üstünlüğümüzü kabul etmekten başka tabikide." Bu sözlerin ardından kollarımızı ve bacaklarımızı serbest moda getirip dişiyi kendimize çeviriyoruz "belkide seni o kilite almışımdır ha ?" diyerek gözlerinin içine doğru bakıyoruz ardından yine aynı hareketi tekrarlıyoruz. Dudaklar dudaklara deyriliyor ve asla öpme evresine sokmuyoruz.

Öpme evresini o gün kızı eve bırakırken veyahutta evden ayrılacakken yapmanız en mantıklısı onun dışında dişiyi o gün içinde öpmeyin ertesi günlerde istediğiniz kadar öpebilirsiniz.

Ne işe yarar ?

Kadının gözünde ondan üstün olduğunuzun telkinini vermiş olursunuz. Ne zaman o an aklına gelse veya ne zaman o hareketi tekrarlasanız dişinin aklına söylediğiniz o sözler gelir ve kendini salar kısaca istediğinizi yapabilirsiniz. İkinci bir özelliği ise kadının asla unutmamasını sağlar bu teknik , bu olaylar gerçekleştiğinde doğal olarak dişi size bağlanacaktır.

Uyarı : Bu teknik 1-2 ay konuştuğunuz kızlara söker zira siz bunu bir dişiye yaparsanız sapık damgası yersiniz net. İkinci bir uyarı ise dişinin bazen dengesi bozuluyor aslında karanlık bir NLP'den başka bir şey değil bu yüzden seçtiğiniz hedeflerin psikolojik durumlarını iyi analiz edin delirmesinler.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8