• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Kıllardan Kurtulmak İçin Tavsiye

alfaonur

Üye
Merhaba,

Yaz geldi malum ama biz hala kışlık moddayız :) Sarışın biri olmama rağmen maşallah kıllı bir yapıya sahibim. Göğsüm göbeğin full komple kıl. Onun dışında kollarda kıllı. Benim kurtulmak istediğim bölgeler ise şu şekilde. Yarım kol dediğim dirsek bitiminden omuzlara. Omuzlar ve sırtın belli bölgelerindeki kıllar. Bunun için iki alternatif geliyor aklıma birisi ağda bantları diğeri ise tüy dökücü kremler. Bu konuda ne tavsiye edersiniz?

Maça As

Üye
Dostum tüy dökücü de ağda da kullandım, ağda çok daha avantajlı. Tüy dökücü kullandığın yerler 2 haftaya eski haline dönüyor diyorlar (ki bende azalma oldu) ama ağda kullandığın yerler 1 ay sonunda daha seyrek bir hale geliyor. Bu kılları seyreltme olayının kişiden kişiye değiştiğini söylüyorlar bence kendi üzerinde bir dene. Ağdanın acısından korkma çıtkırıldım birisi değilsen gayet de katlanabilirsin o acıya. Kökten çözüm istiyorum param da var diyorsan tabiki epilasyonu öneririm. (y)

Biraz dağınık yazmışım anlamadığın yer sorabilirsin.

alfaonur

Üye
Cevabın için teşekkürler hocam. Tüy dökücünün etkisi 2 hafta ise gene iyi sayılabilir. Benim okuduğum ertesi gün direkt alınan yerlerin nokta nokta siyah siyah gözüktüğü oldu. Bunun doğruluğu nedir?