• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Kıllarım sosyal yaşantımı etkiliyor

Boldwin

Üye
Katılım
4 Ağustos 2018
Mesajlar
54
Yaş
19
Şehir
İstanbul
Beyler ben 18 yaşındayım kolum ve ayağımdaki kılları dert etmiyorum fakat genital bölge olsun koltuk altı olsun göğüs ve karın olsun bunlar sosyal yaşantıma büyük bir set çekiyor kessem bile kökleri o kadar kötü bir görüntü veriyor ki, ne yapayım kafayı yiyeceğim
 

Boldwin

Üye
Katılım
4 Ağustos 2018
Mesajlar
54
Yaş
19
Şehir
İstanbul
Öğrenciyim, çalışıp para kazansam bile babama gider o para
 
Katılım
12 Ağustos 2018
Mesajlar
54
Yaş
21
Şehir
Aydın
aga niye jiletle almiyorsun onları genital bölge ihmal edilir mi bazen kızlar hazırlıksız geliyor ani oluyor genital bölgesi kıllı cıkınca bile eline jilet verip lavaboya yolluyorum onu geçtim hijyenik değil aga kendin için al karın neyse halledersin de koltuk altı ve genital bölgeyi ihmal etme
 

BarisD

Üye
Katılım
15 Haziran 2018
Mesajlar
276
Şehir
Kayseri
Lazer çok masraflı. Daha az masraflı olan bir yöntem var benim de kullandığım. Epilatör ve eczanedeki uyuşturucu kremler. Braun Silk Epil 5 Kuru Islak - n11.com ben de bu modelinden var ve eczaneden lazer için uyuşturucu krem aldım yoksa çok ağrı yapıyor alamıyorsun. 3 hafta etkisini sürdürüyor alınca ve çıktığında da daha ince ve daha az çıkıyor çünkü kökünden yoluyor epilatör kılları.
 

TeamStar

Üye
Katılım
7 Ağustos 2018
Mesajlar
428
Şehir
Kayseri
Jilet iyidir Bi kere kes sonra uzamadan sürekli kes ben öyle yapıyorum
 

Boldwin

Üye
Katılım
4 Ağustos 2018
Mesajlar
54
Yaş
19
Şehir
İstanbul
Genital bölgeyi jiletle aldığımda çok kötü görünüyor ve tahriş oluyor siz nasıl jilet ile alıp mutlu olabiliyorsunuz?
Olası birlikteliklerimde çok değil ama biraz uzamış halde olunca daha rahat hissediyorum çünkü dediğim gibi jiletle tıraş ettiğimde çok kötü bi hale geliyor, siz de de öyle olmuyor mu? Tıraş sonrası losyon krem falan mı kullanıyorsunuz yoksa yani bunun için bi çözüm var mı sizce?

Dipnot: Epilasyon yada tüy dökücülerle kılları temelli yok etmek haricinde soruyorum önerileriniz nelerdir?
evet işte bende bundan bahsediyorum genital bölge jiletle alınsa bile çok kötü bir görüntü oluşuyor
 
Üst