• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Kimsenin S*K*NDE Değilsin (O-K-U-M-A-L-I-S-I-N)

Rider22

Üye
Kimsenin kimseyi izlediği yok herkes kendi hayatında herkes kendi gemisi ile meşgul emin ol hiç kimsenin umrunda değilsin hemde hiç kimsenin dışarıda insanların seni izlediğini ve senin yaptığın herşeyi düşündüklerini sanıyorsun ama umrunda bile değilsin onların umrunda bile değilsin sana en yakin olan insanların bile umrumda değilsin sen nasıl ki hiçbirisini takmiyorsan onlarda seni takmıyor . Bir kere geliyorsun bu yaşama ve bir daha gelme şansın yok sadece bir kere kimse ama kimse seni takip etmiyor kimse için hareketlerinin bir önemi yok hem olsa ne olur ki seni izleseler ve hakkında düşünseler nolur ölürmüsün ? yaşam senin için sona mı erer hayır hem düşünsene sen dışarda kaç insanı düşünüyorsun gezerken en fazla kaç saniye aklında kalıyor veya yaptıkları hareketleri ne dediği senin için çok mu önemli tabiki de hayır ama sen herkesin seni izlediğini hareketlerini takip ettiğini ve sadece seni düşündüklerini zannediyorsun işte en çok buna gülüyorum insanların umrunda bile değilsin seni gram takmiyorlar hepsi kendi yaşamında ve kendi rızasıyla meşgul. Yapma Allah aşkına o kadar kafana taktiğin beni izliyorlar ne yaptığımı umursuyorlar dediğin insanlari hayatında kaç kere görüceksin hem senin hayatının gramına dahil etmeyen ve senin için hiçbir anlamı olmayan bu insanlara neden değer veriyorsun ne düşündükleri senin için neden çok önemli sen ağzınla kuş tutsan onlar o kuş zaten ölmüştü der.Yani ne yaparsan yap bu insanlara yaranamassın ki yaranmana gerekte yok hiçbirisine neden mi ihtiyacın yok çünkü onlara. Onlar karnını doyurmuyolar , onlar değil senin cebine para koyan lan umrunda değilsin hiçbirinin sen bu insanları kafanın içine mi alıcan hiç ama hiç gerek yok. Yarın ölsen kaç kişi gelicek lan cenazene he kaç kişi ağlayacak cenazende he kaç kişi hatırlatacak veya hatırlayacak seni ulan kaç kişi ama bsen hep insanlar ne der ,acaba ne düşünürler diye yapmadığın her harekette her kısıtlamada kendinden ödün veriyorsun olum bu ne lan bune sen öldüğün zaman bu insanların hepsi seninle birlikte ölücek hepsi seninle birlikte kara toprağa gidicek hepsi seninle birlikte yok olucak sen öldün çünkü lan öldün peki neden ? insanları,toplumu, arkadaşlarını, hocalarını,aileni sırf seni dışlamasınlar diye onların istediği gibi mi yaşayacaksın he senin için hiçbir değeri olmayan aptal insanlara bu kadar değer mi vericen izlesinler AMK herkes izlesin , eleştirsinler , Gülsünler nolmus abi nolmus ya yaptığın veya söylediklerin yüzünden en fazla ne olabilir sen sosyal yaşamda aldığım riskleri bir dağcının dağa tırmanırken aldığı riskle bir mi tutuyorsun ? onun ölme riski var peki senin ? Yani en fazla ne olabilir .

Özet olarak kimsenin umrunda bile değilsin ! Olsan bile bunun 5 saniye bile sürdüğünü sanmıyorum! Herkes kendi gemisi ile meşgul hemde herkes! Seni izlesinler , eleştirsinler, gülsünler yani ne olmuş ?? Sen hepsinden önce gülmelisin kendine ! Yaptığın hatalara, pişmanlıklara,aptallıklara herşeye ilk sen gülmelisin ve dalga geçmelisin kendinle kendini bu kadar ciddiye alma ! Senin dışarda yaptığın hareketler en fazla neye sebep olur kimseyi rahatsız etmiyorsa! Başka bir şansın daha mı var istediğin gibi özgürce hareket edebileceğin he başka bir dünya mı var tabiki de hayır! Eee o zaman neden hiç ölmeyecek gibi yaşıyorsun ve kendini, içinde ki güzelliği saklıyorsun neden neden ? Sadece istediğin gibi olmalısın kimsenin bakıp bakmaması aklının ucundan dahi geçmemeli onlara duygu dünyanın veya zihnimin gramını bile açma bu konuda çok bencil ol bu hemde çok fazla o kadar fazla bencil ol ki tanımadığın insanlar senin duygu ve zihin dünyanı gram meşgul edemesinler gram !

alfakekoo

Üye
şu foruma 1 haftadır girmiyorum, girer girmez bu posta tıkladım.. tıkladım ama gerçekten hayran kaldım!! uzun zamandır bu kadar iyi motivasyona ihtiyacım olduğunu düşünmemiştim. 1 haftadır hareketlerimi kısıtlıyorum dün konsere gittim tek başıma ve put gibi durdum :( ama bundann sonnraaaa bu konuda kendimi son derece açacağım teşekkürler yazın için :)