Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kırmızı hap hayatıma neleri mi kattı?

Öncelikle herkese merhaba.

Öncelikle kadınlar konusunda değinmek istiyorum çünkü bu yola pick-up artist olarak çıkmıştım.
-150. Setimi açtım. (Sokakta,kafelerde,publarda)
- Bunlar arasında 20 sette başarılı olabildim. Başarı olarak cinsel münasebetleri görüyorum.
- Artık kadınlar tarafından kullanılamayan ve bir çok şeyin farkında olan bir ERKEK haline geldim.

- İlişkiler ve psikoloji üzerine bir çok kitap okuyup en sonunda felsefeye giriş yaptım ve burada saklı madenler olduğunu keşfettim.
- 4 ay önce gitar çalmanın içimde bir tutku olduğunu farkettim ve gitar çalmaya başladım. Bir süre sonra kopamayacağım bir hobi olduğunu farkettim.
- Tarzım ciddi anlamda değişti. Tarzın seni yansitsin lafını esas alarak kendi tarzımı yarattım.
- Bu 6 aylık süreçte düzenli fitness yapmaya gayret ettim ve hala spora devam ediyorum Ama ara ara yapmadığım da oldu yalan yok.
- Kendime saygı duymaya başladım ve kendimi sevmeye başladım.
- Geleceğe dair gerçekci ve önemli hedefler koydum.

Bu liste daha da uzar gider sizlerle paylaşmak istedim ama asıl paylaşmak istediğim şey bunlar değil.
Şudur ki bunları her insan elde edebilir beyler emin olabilirsiniz ama bazı şeyleri göze almak lazım.
Mesela 20 kızla bir şeyler yaşadım ve bu çok güzel değil mi ?
Ama 130 defa da reddedildim ve bu benim ödediğim bir bedeldi. Hâlâ da ödemeye devam ediyorum sahalarda :)
Asıl değinmek istediğim şey her şeyin bir bedeli var ve mesele bu bedeli ödeyecek kadar cesur musun değil misin olay bundan ibaret.
Çok durgun ve hayatı boşladığım zamanlar da oldu hala da ara ara olabiliyor ve artık farkediyorum bu bana hayatın kalk ve silkin deme şekli.
Daha gidecek çok fazla yol var tabii bu kişiden kişiye değişir ama kadınları gaye edinerek çıktığım bu yolda aslında çok daha farklı şeyler olduğunu gördüm.
Son sözüm şudur ki hepiniz birer cevhersiniz tek yapmanız gereken hayatınızı boş şeyler ile sikmeyi bırakıp bedel ödemek.
Herkese iyi forumlar. :)

Seni tebrik ediyor ve gelisiminin devamini diliyorum , gercekten iyi yol kat etmissin eger dedigin gibi ise , ve 150 den 20si fc ile bitmisse bu cidden iyi bi ortalama hele hele Turkiye gibi bi yerde

Seni tebrik ediyor ve gelisiminin devamini diliyorum , gercekten iyi yol kat etmissin eger dedigin gibi ise , ve 150 den 20si fc ile bitmisse bu cidden iyi bi ortalama hele hele Turkiye gibi bi yerde
Hepsi fc değil kc ler bir tik daha fazladır ama yine de çok şey kattı sağol. :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8