Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kırmızı Hap Pratiği

Apollo

It's all about power.
Selam kızlar, beni özlediniz mi? :)

Uzun zamandır ara ara forum paylaşımlarını takip ediyordum ancak yazı yazmıyordum. Nitekim gözlemlediğim bir takım problemler beni bu yazıyı yazmaya itti. Malum @Kuşçubaşı da artık özel bölge hariç yazmayacak, bir bakıma bana kaldınız :)

Şimdi kısa ve öz bir yazı yazacağım ve bu olayı kökünden değiştirecek. Büyük çoğunluğunuz Kırmızı Hap camiasına kızlarla yaşadığı problemler sebebiyle katılma gereği duydu. İlk olarak nereden ne şekilde Red Pill ile karşılaştığınız önemli değil, ancak Red Pill'i doğru algılamak önemli. Daha önce yazdığım bir yazıda Red Pill öğretisinde öncelikle elli kere kendinize odaklanmanız gerektiğini ve sonrasında elli birinci seferde kadınlara odaklanmanız gerektiğini söylemiştim. Kadınlara odaklanma kısmı artık kadınlar ile alakalı net adımlar atmayı içerir, hayatınızın merkezinde değil bir kadını asla başka bir insanı tutmayın. (Anneniz, babanız veya kardeşiniz müstesna, bu ayrımı kendiniz yaparsınız). Buradaki çoğu arkadaşın problemi cin olmadan şeytan çarpmaya çalışmalarıdır zira hanginize sorarsam sorayım Saha nedir, Neg atmak nedir, cinsel pazar değeri nedir vs. bunları bilirsiniz. Fakat asıl önemli olan bildiklerinizi ne kadar uyguluyorsunuz?

Boş vakti olan insan değil Alfa kafa yapısına sahip olmak bir bok olamaz önce bunu söyleyeyim. "Boş zamanlarımda kitap okurum." şeklinde bir cümle saçmalığın daniskasıdır. Kitap okuduğun zaman boş zaman olamaz. Boş zaman demek sizin hayata yönelik üretken bir çalışma içerisinde olmamanız demektir. Aynı teorik bilgiyi defalarca okumaya devam ederseniz bu da zamanınızı boşa geçirmek olur. Gidip büyük bir hevesle yemek tarifleri içeren bir kitap aldığınızı düşünün, açtınız ve tarifleri okudunuz. Birisini seçip, ilgili malzemeleri alıp yemeği yapmazsanız bunun ne anlamı var?

Bu forumda 3-5 kişi olarak kendinize yatırım yapın demekten ciğerimiz soldu, dilimizde tüy bitti. Ağırlık çalışın, temiz olun, güzel ve bakımlı giyinin, okuyun, çalışın, YAPIN. Otuz tane saha raporu da okusan çıkıp açılış yapmazsan bir anlamı olmayacak. Her gün iki açılış yapsanız ayda 60 kez açılış yapmış olursunuz. Her yaptığınız açılıştan sonra hatalarınızı düşünseniz, analiz etseniz ve bir sonraki sefere bunu düzeltseniz neler olur biliyor musunuz? Siz şu an damlatmaya çalışan bir musluksunuz. Damlatmaya başladıktan sonra o suyu akıtmayı düzenli bir istikrar sayesinde öyle bir başarırsınız ki 3 ay sonra değil damlatmak damacana doldurur hale gelirsiniz.

İstikrar, istikrar, istikrar. Bakın Red Pill'in çalışmasının tek yolu bu. Spora yeni başlayan bir adamın 100kg squat yapamaması gibi davranışlarımız da kaslarla benzer bir istikrara gereksinim duyar. Her gün 100 sayfa kitap okumaya hedef koyarsanız iki gün sonunda pes edersiniz çünkü siz buna alışkın değilsiniz. Her gün otuz sayfa ile başlayın, her hafta 5 sayfa ekleyin. 3 ay içerisinde 80-90 sayfalık kapasiteye ulaşırsınız. Her gün 3 saat ders çalışamazsınız belki ama okullar yeni başlamışken, konular gerçekten azken her gün eve gidip 1 saat çalışsanız hem çalışma kapasitenizi zamana bağlı olarak artıracaksınız hem de başarıya kucak açacaksınız.

Konu dağılmış gibi gözükebilir ancak mesaj net: Yapmaya başlayın. Babanız size bisikleti nasıl süreceğinizi anlattığında ilk seferinde sürmeyi başaramadınız, çünkü teori asla yetmez. Pratik yapmak zorundasınız. Her gün okumak, çalışmak, ağırlık kaldırmak, kardiyo yapmak, yeni bilgiler öğrenmek, derslerinizde en başarılı olmak, ter dökmek, uğraşmak, uğraşmak, uğraşmak ZORUNDASINIZ. Lisede veya dışarıda peşinde dolandığınız, aptal orospular gibi davranan ilgi yalakası ve muhtacı kızları bırakın. Kendinize acımayı, tembellik yapmayı bırakın. Yapmaya başlayın, yapın ve yapın. Kimse size kolay olacağını söylemedi, kimse size acı çekmeyeceğinizi söylemedi, bu iş erkek adam işidir, bu iş kendini gerçekten en tepeye zımbalamak isteyenlerin işidir.

Yazın gerçekten çok güzel olmuş. Saha yapmak araba sürmek gibi düşünebiliriz araba sürmeyi başkasına bakarak çok kolay kesin yaparım havasına bürünür genelde sürmeyi bilmeyenler. Ta ki o direksiyonun başına geçip iş pratiğe gelince afallayıp kalana kadar. O yüzden sayfadaki raporlar sadece size fikir verebilir. Siz kendiniz özgün bir biçimde yapmanız lazım. 1 de 2 de olmaz belki ama 3. Kişide olur. O yüzden ne kadar pratik yaparsanız o kadar iyi kullanırsınız arabayı. Burada yazanlar sadece rehberlik etmek ve yolu göstermek için. Nasıl kullanacağınız veya kullanıp kullanmiyacaginiz sizin elinizde.

yazılarını çok beğeniyorum, sağolasın. devamını beklerim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8