Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kırmızı Hap Tek eşliliğe karşı mı?

Kırmızı Hap tek eşliliğe karşı mı? karşıysa neden karşı bu forumdakiler daha çok tek gecelik veya sadece cinsellik için ilişki yaşayanlardan oluşuyor gibi geliyor yazılarınız öyle bunu merak ettiğim için soruyorum diğer konularda ki düşüncelere katılıyorum.

tüm ömrünü birlikte geçirebileceğin kadar kusursuz bir kadın bulana kadar tek gecelik ilişkilerle takılmayı seviyor çoğu kişi, bazılarıysa ölene kadar böyle devam etmek istiyor.

Bu senin tercihin dostum ister cinsellik için istersen de sana yeni şeyler katması için seçim senin ama burada niyeti belli etmek büyük önem taşıyor.

Kırmızı Hap tek eşliliğe karşı mı? karşıysa neden karşı bu forumdakiler daha çok tek gecelik veya sadece cinsellik için ilişki yaşayanlardan oluşuyor gibi geliyor yazılarınız öyle bunu merak ettiğim için soruyorum diğer konularda ki düşüncelere katılıyorum.
Tek eşliliğe karşı değil. Kırmızı hap öğretilerini ilk okuyan ergenler o kafada öğretinin bir suçu yok. öğreti evililiğinde boynuzlanmamanı öğretiyor.

Ben gelecekte evlilik düşündüğüm için kırmızı hap öğretisini takip ediyorum. Aslında evli erkeklerin daha çok ihtiyacı var bu öğretiye.

Kimi insan öğretiyi anlamıyor. Kimisi ise saçma sapan yerlere çekiyor.

Bende benzer şeyler düşünüyorum. Önce kişiyi etkileme sonra elde tutma gelir. Forumda konuşulanlar daha çok ilk aşama ile ilgili, tanışma ve etkileme, numara kapatma kısımlarını kapsıyor ya da cpd yükseltme ile ilgili. Sağlıklı bir evliliğin de sahip olması gereken dinamikler vardır. Bence bu forumun yaş ortalaması ile alakalı bir durum.
Elbette o dinmaiklerle ilgilide konu açıcagım. Bir acı gerçekte dünyanın en evlenebilecek adamı ol ama cpd düşük olursa eşten saygı görülmüyor. Fakat götün teki olup cpd yüksekse eştende fazlasıyla saygı görülüyor. Herkes kadınları elde etmeyi başarı gibi görüyor asıl başarı elde tutmaktır. Asıl mevzu cpd onu yuksek tutmak gerekir her zaman

Kırmızı hap tek eşliliğe karşı değil ancak beynin mavi hap ile yıkanmış biri değilsen kırmızı haptan haberin olmasa bile kendi doğanın tek eşliliğe çok da uygun olmadığını anlamaya başlıyorsun. Uzun ilişki tecrübesi olanlar bu dediklerimi daha iyi anlar,istersen dünyanın en güzel kadınıyla sevgili ol veya evlen bir süre sonra cinsel olarak karşındakine ilgini kaybetmeye başlıyorsun.Ne kadar seversen sev ne kadar iyi anlaşırsan anlaş bir süre sonra gözün başka hatunlara kaymaya başlıyor.Yani bir süre sonra karşındakini elde tutmaya değil kendini o ilişkinin içinde tutmaya çalışırken buluyorsun kendini, tutabildiğin yere kadar tabi bir noktadan sonra olay aldatmaya veya ayrılığa gidebiliyor.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8