• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Kısa ilişki düşünen için baskınlık

Mdemirell

Üye
3 ilişkim oldu ve ilişkilerim genelde hevesini al ve bağlanmadan bitir çerçevesinde gerçekleştiği için ya da nasıl desem yan yana diz dize falanken kızın huyuna suyuna gidecek sözler sarf edip rahatça öpücük aldığım için genel olarak baskın davranma ihtiyacı hissetmiyorum. İyi midir kötü müdür doğrusu yanlışı nedir tavsiyelerinizi bekliyorum.

Melihcan

Üye
Zaten baskın davranmak dediğin kızın anasına sövmek kıza emretmek değil tatlı dille veya değil birine istediğin bişeyi çok ısrar ettirmeden yaptırabiliyorsan baskınsındır. Hanımcılıktan bahsetmiyorum tabiki. Beycilik kazanıcak :)

Mdemirell

Üye
Zaten baskın davranmak dediğin kızın anasına sövmek kıza emretmek değil tatlı dille veya değil birine istediğin bişeyi çok ısrar ettirmeden yaptırabiliyorsan baskınsındır. Hanımcılıktan bahsetmiyorum tabiki. Beycilik kazanıcak :)
Ya mesela şöyle biraz kilolu kızdı en son konuştuğum. Biraz kilo versen aslında daha güzel olursun falan demiştim o da ben kendimi böyle seviyom kendimi değiştirmeye niyetim yok kafasındaydı. Bu küçük örnek her konuda sabit fikirliydi. Zaten psikolojik olarak rahatsız bir kızdı İzmir'in en iyi birkaç okulundan birinde nasıl okuyor aklım ermiyordu.