Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kişiliğim

Günaydın öncelikle Alfaloji ailesi zaman zaman başlıklarda elimden geldiğince insanlara yardım etmeye çalıştım ve şimdide benim yardıma ihtiyaç duyduğuma karar verdim.
Lafı uzatmayayım ben gelişim konusunda kendime göre epeeey yol aldım. Kızlarla hiç konusamazdim ne bileyim hiç arkadaşım olmazdı kendimden nefret ederdim vs vs bunları değiştirdim ama yeterli değil ben artık daha büyük sonuçlar istiyorum gelişim konusunda beni geriye çeken özelliklerim şunlar vicdan li olmam korkak olmam panik halinde olmam bunları değiştirmek istiyorum Ozguvenimi artırir ken bunu hem kendi içimde hemde internet de halletim ama şimdi değiştirmek istediğim özeliklerim için aynısını yapamıyorum hem çok az kaynak var hemde ben kendimi bunları yapacak kadar tanımıyorum

Vicdanlı olmaya karşı kazık yemeyi tavsiye ederim icinde bol bol x vitamini var
Cesaret korkusuz olmak degil korkuya ragmen hareket etmektir cesaret gerektiren aktiviteler ve meditasyon tavsiye ederim
Panik olmaya karsida olumlama ve telkinler ayrıca neden paniksin ki ?

Bi dovuscu dovusten dayaktan korkusunu nasil yener?
Dovuserek dayak yiyerek. Nasil daha da yukselir ozguvenli olur dovusu kazanarak nakauvt ederek. Umarkm anladin..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8