Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kisiligimi ve sikiciligim nasil insa edebilirim?

Bakin ben genc bi kardesinizim,maalesef bu yasima kadar bikiz bile dusurmedim ve benden 3-4 yas kucuk etnik artiklar bile dusurdu.

Artik hem kisiligimi hem sikisci ozelliklerimi aktif etmeliyim.Bunun icin ne okumam,manipulasyon ve insan edinmek icin ne ogrenmem lazim.

Ben o etnik ***erden daha erkegim ama bi kizla bile yiyisemedim.

KIZ TAVLAMAK BASARI DEGIL AMA GERCEK BI ERKEK GIBI GORULMEMEKTEN YORULDUM

dostum yaşadığın hayat senin yansımandır, hayatında yolunda gitmeyen bir şey varsa sebebi senin yaptıklarındır. Dolayısıyla kendine bak ve hatanın nerede olduğunu çözmeye çalış. Fakat yazdığın 3 4 cümleden anladığım kadarıyla sevgilinin olmaması normal

dostum yaşadığın hayat senin yansımandır, hayatında yolunda gitmeyen bir şey varsa sebebi senin yaptıklarındır. Dolayısıyla kendine bak ve hatanın nerede olduğunu çözmeye çalış. Fakat yazdığın 3 4 cümleden anladığım kadarıyla sevgilinin olmaması normal
niye oyle dusundun ki dostum merak ettim,mantikli fikirlerinin olabilecegine inaniyorum

vallahi iyi olsalar eyvallah,cer cop azizim
1-)Senden başarılı insanları kıskanıp onlara hakaret ediyorsun
2-) “Sikişçi özellikler” gibi ağır derece itici kelimeler kullanıyorsun
3-) burada Hipnoz teknikleri falan öğrenerek seks yapabiliceğini düşünüyorsun
4-) Gerçekten düşündüğün kadar Harika olsaydın burda bu konuyu açmazdın

Diyebiliceklerim bu kadar dostum

Eskiden bende böyle olduğumu düşünüyordum. Halen bu ego var ama onu kırmaya çalışıyorum her neyse sana tavsiyem farkındalığını arttırman yönünde olacak.
Kendine bak o senden önde olanlara bak ve gözlem yap ve düşün ardından bir şeylerin farkına varırsın zaten.

sikişiçliğin gelişmesi için sikilmen gerek. dövülmeyen dövemez sikilmeyen sikemez gel seni bis ikeyim

kızlarla konuşmaya utanıyomsuun, öyleyse önce bunu aşmalısın, o yüzden ne yap ne et kızlarla vakit geçir öncelikle, sonra sikersin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8