Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kişilik bozukluğu mu desem

Alfaloji ailesi iyi geceler cümleten ;
Bende bir problem biliyorum üst düzey paikoloji uzmani değilsiniz ama buraya yazmak istedim belki aynisi yaşayan vardır yada yaşamış olan konuya gireyim.
Şimdi beyler gün içinde sanki beni iki karakter yönetiyor
1. Si uyandigimdan akşam vaktine kadar bu sürede sanki beni başka biri yönetiyor dalgin oluyorum herşey otomatik oluyor felan
2. Si ise akşam üstlerine doğru bu ben oluyorum anda kalan kendi kendini yöneten vs vs olayı tam anlatammadim ama cidden uzun zamandır yaşıyorum ve geçmiyor ilaç milac da almak istemiyorum fikri olanlae buyursun

Daha detaylı yazman lazım,şu anlık depresyon gibi gözüküyor.

Anlatamadın kardeşim sende ne sorun olduğunu :)
Biraz daha açmalısın

Birazdaha açayım bir günü iki dilime böldüm 1. Dilimi sabah vakti öğlen vakti bu dilimde dalginim tüm hareketlerim otomatik. Tabiri caizse otomatik pillotaymisim gibi hislerim mislerim tuhaf amk başka biri gibi hissediyorum kendimi çabuk unutuyorumbu dilimdeki yasadiklarimi birde 2. Dilim var oda normal halim ben işte bu dilime gelincede sabah yaptiklarimi hatirliyorum ben napmisim malim amk diyorum.
Atiyorum 1.dilimde arkadaşlarlami konuşuyorum sataşan çocuklar mi oluyor otomatik düşünemeden cevap verip hareket ediyorum kontrol etmiyorum yani 2. Dilimde zaten problem yok

Doktora da gitmek istemiyorum deli muamelesi görücem sjsjsjs

Basit depresyon başlangıcı gibi bişey..Yapmak isteyipte yapamadığın herhangi bir şey varsa aklında yada geçmişinde ondan kaynaklanır..Yada hayatında bir uğraş bir heyecan yoksa hayat monoton geliyordur yaşamının her anını çoşkulu geçirmen gerekli..Her sabah kalktığında olumlama yap..sana burda birkaç örnek verecem sen istedğin gibi geliştirip değiştirebilirsin..Çünkü güne nasıl başlarsan o gün öyle son bulur..
1-Bugun bir mucize olacak
2-hayattan yaşadıklarımdan zevk alıyorum
3- Mutluyum ve mutlulukları hayatıma çekiyorum
4-Kendime ve kaderime güvenim sonsuz..Kaderime iyilikler çekiyorum
5-Geçmişimde ne varsa hepsini bağışlıyor ve kendimide affediyorum
6-kendimi seviyorum ve sevgi dolu insanları hayatıma çekiyorum
7-Yaradana inancım ve güvenim sonsuz..benim için en güzeli vereceğine inanıyorum
vs vs
Her sabah güne böyle olumlama telkinleriyle başla ama inanarak..Baktın olmadı bir uzman psikiyatrise görün kimse sana deli meli diyemez senin psikolojin kimseyi ilgilendirmez herkes kendi skipolojisine baksın...

Doktora da gitmek istemiyorum deli muamelesi görücem sjsjsjs
Gitmezsen pişman olursun abi.
Bu forumda bulunan herkesin ortak bir özelliği ver, hepimiz bizim için ayrılmış kuyuların dibinden geldik.
Hepimiz en dibi gördük ve ben dahil çoğu kişi çıkamadı henüz bu derin kuyunun dibinden.

Git doktora, gittiğin doktor seni tatmin etmediyse başka doktora git.
Git ve düzeltmeye başla hayatını :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8