Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kiss close

Selam dostlarım! Takip ettiğiniz üzere kuşadasına festivale geldim. Gerçekten çok eğleniyor tecrübe kazanıyorum. Sürekli full şarj yapıp set açıyoruz arkadaşlarla.Artık set açıp numara almakta birşey olmadığı için yazmaya gerek duymuyorum. Burada çok hızlı olmanız niyetinizi hemen belli etmeniz lazım.Yoksa gördüğünüz birini bir daha görme şansınız olmuyor. Seti arkadaş açtı kız erkek karışık bir grup. Açılış indirekt oldu.
Yakın bir arkadaşım öldü kız arkadaşı ile beraber olmak için ne kadar beklemem lazım?
Soru absürt olduğu için doymuyorlar ondan sorna muhabbet döndürmek kolaylaşıyor.Önce erkekler ile dostluk kurduk numara falan aldık. Aldıktan sonra grubun diğer taraflarına oturduk.ben otururken kızım biri ayağa kalkıp yaklaşırken destek aldı benden sonra yanlış anlama yaşamıyorum dedi.Daha sonra kino yapmaya başladım. Biraz konuştuk daha sonra yüzüme sigara üfledi yapmamasını söyledim. Bunun bir anlamı var falan dedi bende dedim öpmek istiyorsun. Ses çıkarmadı daha sonra üfle dedim ardından öpmesi söyledim. Bir ara küp oyunu yaptım ama önce mi öptüm sonra mı hatırlamıyorum. Baya sahilde yedim arkadaşlarının arasında. Yanımdaki çocuklar saf saf bakıyor tabii.Neyse öperken yani azım dolu iken iş adamının biri ile de tanışıp bir taşla iki kuş vurdum şuan sakız almaya gidiyorum lazım olucak :))

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8