• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Kitaba Paran mı yok Alsana Yüzlerce Fırsat (COK ÖNEMLİ)

Rider22

Üye
Arkadaşlar istediğiniz her türde bedava 1000 aşkın kitap fırsatı ve en ünlü kitaplar serisine sahip bir Android uygulaması eminim aranizda haberi olanlar vardır E-KİTAP uygulaması arkadaşlar ben onlarca kitap bedavaya okuyup bitirdim ve indirme süresi en fazla 5 saniye sürüyor kitapları size bazi tavsiyeler vereceğim ve uygularsaniz çok işinize yarayacak.

1-Kesinlikle birden fazla kitap indirmeyin bir kitap bitmeden başkasına geçmeyin.
2-Göz sağlığınız için Blue filterı Kesinlikle indirin ve onsuz kitap okumayın.
3-Göz sağlığınız için kitap okumadan önce egzersiz yapın göz egzersizleri.
4-Para ödemediğiniz için kitapları gözünüzde degersizlestirmeyin ve hızlı okuma tekniklerini kullanın.

Versay

Üye
Uygulamayı 30 gün boyunca kullandım. Sayfalar Arası Geçiş Çok Yavaş (Yüksek Segment Telefonum), Kitabın açılışı çok yavaş. Onun Dışında Uygulamayı Yapan, Okuyanlar tarafından Dua, Yazar tarafından BedDUA Alacağı Aşikar :)

Rider22

Üye
Uygulamayı 30 gün boyunca kullandım. Sayfalar Arası Geçiş Çok Yavaş (Yüksek Segment Telefonum), Kitabın açılışı çok yavaş. Onun Dışında Uygulamayı Yapan, Okuyanlar tarafından Dua, Yazar tarafından BedDUA Alacağı Aşikar :)
Kardeş aynı uygulamadan bahsettiğimiz eminmisin ?

Lotus

Üye
E kitabı indirdim güzel uygulama. Mavi filtreyi de yükledim. Mavi filtre akşam melatonin salgılanmasına engel oluyormuş. Melatonin çok önemli bir hormon. Mavi filtreyi kullanmayın.

Rider22

Üye
E kitabı indirdim güzel uygulama. Mavi filtreyi de yükledim. Mavi filtre akşam melatonin salgılanmasına engel oluyormuş. Melatonin çok önemli bir hormon. Mavi filtreyi kullanmayın.
nerden duydun melatonin hormonunun salgılanmasına engel olduğunu ayrıca melatonin denen hormon tamamen karanlık ortamda gece 23:00 ve 5:00 arası salgılanıyor hem blue filter indirmeden okursan saha cok zararlı olur.[